У Львові запровадять правила роботи для вуличних продавців повітряних кульок

У п’ятницю, 30 травня, виконавчий комітет Львівської міської ради ухвалив рішення, яке забороняє продаж повітряних кульок на площі Ринок, площі Ангелів, вулиці Шевській та перед Львівським оперним театром. Про це повідомляє Львівський портал.
Водночас дозволено облаштувати місця для розповсюдження дитячо-розважальної продукції за умов укладання тимчасових договорів оренди на 3 місяці.
Вартість 1 м² оренди становить розмір прожиткового мінімуму для працездатних людей (наразі 3028 гривень).
Заборонені місця контролюватимуть муніципальна варта та поліція.
Керуючий справами виконкому Євген Бойко зазначив, що це «крок для впорядкування хаотичної торгівлі».
«Ми хочемо впорядкувати простір, забезпечити комфорт для мешканців і туристів, а також створити чіткі, прозорі умови для тих, хто хоче легально працювати у сфері розповсюдженням дитячо-розважальної продукції. Це рішення було проговорено з підприємницями, які вже зареєструвалися ФОП у Львові й тепер будуть сплачувати податки», – цитує пресслужба мерії Бойка.
Нагадаємо, що 15 квітня у Львові також затвердили правила для вуличних фотографів у центрі міста.
Відповідно до рішення, працювати їм дозволено лише на шістьох локаціях: на проспекті Свободи та на перетинах вулиць Вірменська, Краківська, Сербська, Староєврейська і Галицька.
Розміщувати фотозони на площі Ринок та перед Оперним театром заборонено.
Дізнавайтеся першими найважливіші і найцікавіші новини Львова – підписуйтеся на наш Telegram-канал та на сторінку у Facebook.
Фото: ілюстративне
Джерело: Інформаційна агенція «ЛЬВІВСЬКИЙ ПОРТАЛ»
2025-05-30 12:32:00