Львівський портал

У Львові сто найкращих педагогів отримали по 25 тисяч. Список

Сотня найкращих педагогічних працівників Львова отримала по 25 тисяч гривень. Про це Львівському порталу повідомили у пресслужбі Львівської міської ради.

 

Загалом на участь у програмі «Успішний педагог» подалися 148 педагогічних працівників закладів освіти Львова. Серед них було обрано 100 переможців: 50 – школи, 40 – садки, 10 – позашкілля.

Нагадаємо, що претендентів на отримання грошових винагород у рамках реалізації програми «Успішний педагог» висуває педагогічна рада закладу освіти, батьківська або учнівська громада, а також кожен педагог має право самостійно висунути свою кандидатуру на статус претендента на отримання грошової винагороди. Цьогоріч подання документів відбувалося до 17 жовтня.

Реклама партнерів

10 та 11 листопада учасники брали участь у методичному практикумі з членами комісії, які виходили на зв’язок через програму Zoom. Через жеребкування утворювалися пари (2 особи), які розкривали тему: «Перехрестя двох стихій (предметів) — шлях до успішного розвитку учня». Для підготовки завдання у парі відводилося 30 хв. Учасники у парі готували майстер-клас, під час якого демонструвалась інтеграція на основі двох предметів, формувалась проблема, завдання, яке могло б бути корисним учневі та для його розвитку. Під час майстер-класу учасники повинні були продемонструвати як спільну, так і індивідуальну роботу.

Журі оцінювало лідерські якості учасників, вміння критично мислити, визначати спільну мету та ефективно використовувати час в парі.

Переможці програми «Успішний педагог» в категорії «школи»:

  • Гіль Мирослав Миронович, вчитель історії СЗШ № 84;
  • Сакович Людмила Сергіївна, вчителька української мови та літератури, польської мови Ліцею ім. Пулюя;
  • Філенко Катерина Олексіївна, вчителька японської мови та літератури ЛСЗШ «Будокан»;
  • Козак Тарас Ігорович, вчитель географії ЛСЗШ «Будокан»;
  • Сагайдак Ірина Іванівна, вчителька математики «ШКТ-ЛТЛ»;
  • Ісик Тетяна Іванівна, вчителька англійської мови Ліцею № 51 ім. І. Франка;
  • Доскочинська Ольга Ярославівна, вчителька інформатики Ліцею ім. Пулюя;
  • Якимів-Ткач Світлана Ігорівна, вчителька інформатики СЗШ № 99;
  • Шпак Геннадій Володимирович, вчитель англійської та японської мови ЛСЗШ «Будокан»;
  • Мелесь Галина Віталіївна, вчителька початкових класів ПСЗНВК «Живе Слово»;
  • Кальмук Надія Миколаївна, вчителька інформаційних технологій та математики НВК «Школа-гімназія Шептицьких»;
  • Новогольник Ірина Володимирівна, вчителька англійської мови ЛАГ при НУ «ЛП»;
  • Садлій Ганна Борисівна, вчителька початкових класів Ліцею № 93;
  • Павлюк Олена Анатоліївна, вчителька математики КМДШ;
  • Кобилюх Ольга Степанівна, вчителька англійської мови Ліцею № 51 ім. І. Франка;
  • Височанський Мирослав Мирославович, вчитель історії Ліцею № 52;
  • Коваліско Олександра Віталіївна, вчителька біології Ліцею ім. В. Симоненка;
  • Нечепурна Ярина Богданівна, вчителька географії Ліцею ім. В. Стуса;
  • Вишневська Тетяна Андріївна, вчителька англійської мови «ШКТ-ЛТЛ»;
  • Остапчук Володимир Валерійович, вчитель фізкультури СЗШ № 44;
  • Мех Марія Олегівна, вчитель екології та біології Ліцею «Надія»;
  • Слепич Соломія Зіновіївна, вчителька початкових класів ПШ «Світанок»;
  • Якубич Марія Юріївна, вчителька англійської мови Ліцею № 45;
  • Колодій Наталя Ігорівна, вчителька початкових класів ПСЗНВК «Живе Слово»;
  • Палій Оксана Борисівна, вчителька інформатики СЗШ № 99;
  • Колісніченко Надія Михайлівна, вчителька початкових класів ПШ «Дивосвіт»;
  • Процишак Леся Семенівна, вчителька фізики ЛАГ при НУ «ЛП»;
  • Ганик Оксана Володимирівна, вчителька початкових класів ПШ «Дивосвіт»;
  • Підлісна Наталя Іванівна, вчителька історії НВК «Школа-садок Софія»;
  • Серватнюк Галина Орестівна, вчителька початкових класів СЗШ № 7;
  • Петрів Наталя Володимирівна, вчителька математики НВК «ШЕЛ»;
  • Олексишин Андрій Мар’янович, вчитель інформатики Ліцею № 18;
  • Курач Лілія Володимирівна, вчителька християнської етики ПШ «Дивосвіт»;
  • Леськів Юлія Олегівна, вчитель фізкультури Ліцею ім. Пулюя;
  • Левкович Олена Зенонівна, вчителька початкових класів Ліцею № 52;
  • Пажун Надія Богданівна, вчителька англійської мови Ліцею ім. В. Симоненка;
  • Бандровська Оксана Богданівна, вчителька історії ЛСЗШ «Будокан»;
  • Яцик Наталя Ігорівна, вчителька початкових класів СЗШ № 97;
  • Андрусяк Галина Петрівна, вчителька початкових класів ПШ «Дзвіночок»;
  • Николаєв Мирослав Степанович, вчитель фізкультури та предмета «Захист України» НВК «Школа-садок Софія»;
  • Мацеха Ірина Валеріївна, вчителька початкових класів Ліцею № 52;
  • Кушваха Марія Степанівна, вчителька математики Ліцею № 93;
  • Слободянюк Людмила Василівна, вчителька початкових класів СЗШ № 74;
  • Мазник Мар’яна Іванівна, вчителька української мови та літератури, зарубіжної літератури СЗШ № 43;
  • Радик Ярина Федорівна, вчителька початкових класів СЗШ № 60;
  • Карасава Роксолана Мирославівна, вчителька інформатики Ліцею ім. Стуса;
  • Грамоліна Уляна Ярославівна, вчитель математики Ліцею ім. В. Стуса;
  • Терлецька Леся Іванівна, вчителька початкових класів Ліцею «Львівський»;
  • Бутим Галина Павлівна, вчителька української мови та літератури Ліцею № 45;
  • Андріїв Галина Ярославівна, вчителька української мови і літератури СЗШ № 60.

Переможці програми «Успішний педагог» в категорії «дошкілля»:

  • Фулитка Леся Іванівна, вихователька-методистка ЗДО № 109;
  • Яцун Мар’яна Олександрівна, вихователька-методистка ЗДО «Барвінок»;
  • Корнієнко Галина Юріївна, вчителька-логопединя ЗДО «Пізнайко»;
  • Головацька Ярослава Іванівна, вихователька-методистка ЗДО № 168;
  • Цюнглевич Ірина Юріївна, вихователька-методистка ЗДО № 187;
  • Стасишин Леся Миронівна, вихователька ЗДО № 165;
  • Нечай Марта Євстахіївна, вихователька ЗДО № 167;
  • Бондаренко Наталія Анатоліївна, музична керівниця ЗДО № 37;
  • Кроленко Катерина Сергіївна, вихователька ПСЗНВК «Живе Слово»;
  • Сторонська Анастасія Зенонівна, практична психологиня ЗДО № 92;
  • Шиденко Ольга Володимирівна, вчителька-логопединя ЗДО № 73;
  • Глинка Оксана Михайлівна, музична керівниця гімназії «Провесінь»;
  • Голованова Світлана Миколаївна, вихователька-методистка ЗДО № 167;
  • Цебрик Наталія Василівна, вихователька ЗДО № 37;
  • Петрів Лариса Володимирівна, вихователька ЗДО № 183;
  • Медвідь Наталія Ігорівна, вихователька, практична психологиня ЗДО № 135;
  • Гайворонська Зоряна Михайлівна, музична керівниця ЗДО № 67;
  • Аввакумова Уляна Богданівна, вихователька ЗДО № 7;
  • Стеблівська Ольга Михайлівна, вихователька-методистка ЗДО № 30;
  • Гораль Зоряна Зорянівна, вихователька ЗДО № 37;
  • Слодзяк Любов Степанівна, вихователька ЗДО № 92;
  • Кутинська Мар’яна Іванівна, вихователька ЗДО № 160;
  • Штойко Анастасія Віталіївна, вихователька ЗДО № 165;
  • Чупило Оксана Ярославівна, вихователька ЗДО № 165;
  • Торконяк Світлана Іванівна, вихователька, вчителька музики школи «Малюк»;
  • Волощак Оксана Михайлівна, вихователька ЗДО «Казка»;
  • Петровська Надія Михайлівна, вихователька ЗДО № 33;
  • Костевко Наталя Григорівна, музична керівниця ПШ «Дзвіночок»;
  • Якуба Тетяна Степанівна, вихователька ЗДО № 125;
  • Бабух Ірина Йосипівна, вихователька ЗДО № 44;
  • Панькевич Лілія Олексіївна, музична керівниця ЗДО № 67 ;
  • Чучман Наталія Євгенівна, вихователька, психологиня ПШ «Дзвіночок»;
  • Трет’як Євгенія Олександрівна, вихователька ЗДО № 37;
  • Пищик Жанна Ігорівна, вихователька, керівниця образотворчої діяльності ПШ «Дзвіночок»;
  • Іванович Ірина Михайлівна, вчителька-логопединя, дифектологиня ЗДО № 160;
  • Величко Олександра Богданівна, вихователька-методистка ЗДО № 134;
  • Фот Галина Веніамінівна, вихователька ЗДО № 88;
  • Понкало Ольга Петрівна, вчителька-логопединя ЗДО № 88;
  • Узумова Каріна Едуардівна, вихователька ЗДО № 129;
  • Яремко Марія Зіновіївна, вихователька, вчителька-логопединя ЗДО № 132.

Переможці програми «Успішний педагог» в категорії «позашкілля»:

  • Олексин Тарас Євгенійович, методист, керівник гуртка Дитячого центру туризму, спорту та екскурсій МЖК-1;
  • Мелимук Христина Володимирівна, керівниця ансамблю БДЮТ м. Винники;
  • Дзюб Оксана Ярославівна, керівниця гуртка ЦТДЮГ;
  • Сидор Марія Русланівна, керівниця гуртка Львівського міського координаційно-методичного центру «Галицьке юнацтво»;
  • Марущак Софія Степанівна, керівниця гуртка БДЮТ Франківського району;
  • Мазуркіна Тетяна Анатоліївна, керівниця гуртка Личаківського БДЮТ;
  • Соломіна Віра Ярославівна, керівниця гуртка ЦТДЮГ;
  • Куциняк Наталя Романівна, керівниця гуртка Личаківського БДЮТ;
  • Цигилик Ірена Федорівна, керівниця Народної капели бандуристок ЦДЮТ Залізничного району;
  • Лубій Антон Богданович, керівник гуртка ЦДЮТ Залізничного району.

Дізнавайтеся першими найважливіші і найцікавіші новини Львова – підписуйтеся на наш Telegram-канал та на сторінку у Facebook.

Фото: ЛМР

Джерело: Інформаційна агенція «ЛЬВІВСЬКИЙ ПОРТАЛ»
2020-11-20 15:35:34

Back to top button