Львівський портал

У Львові розпочали набір дітей у денні дитячі табори

З 15 червня по 15 липня у кожному районі Львова функціонуватимуть «Літні школи». Це безкоштовні табори Дитячих клубів Львова для дітей віком від 7 до 14 років. Діти та підлітки, котрі залишилися на літніх канікулах у Львові, мають можливість цікаво провести час в міських осередках дозвілля. Про це Львівському порталу повідомили в пресслужбі Львівської міської ради.

У кожному районі функціонуватимуть по декілька локацій із різними напрямками та активностями.  Спорт, мистецтво, танці, англійська мова, цікаві екскурсії, майстер-класи та багато-багато цікавого – програма таборів дуже насичена.

«Літній табір – це приємний спогад, який залишається з дитинства кожного. Команда Дитячих клубів Львова вже не перший рік організовує «Літню школу», де діти та підлітки якісно і цікаво проводять вільний час влітку. Програма таборів насичена мистецькими заняттями, спортом, танцями, вікторинами та іграми», – розповідає керівниця відділу дитячого дозвілля управління молодіжної політики Діана Наорлевич.

Детальнішу інформацію та контакти для запису шукайте тут.

Довідка

Дитячі клуби Львова налічують близько 45 клубів у 6-ти районах міста. Заняття безкоштовні і призначені для дітей від 4 до 17 років у залежності від напрямку.

Хочете отримувати цікаві новини найпершими? Підписуйтесь на наш Telegram

Дізнавайтеся першими найважливіші і найцікавіші новини Львова – підписуйтеся на наш Telegram-канал та на сторінку у Facebook.

Джерело: Інформаційна агенція «ЛЬВІВСЬКИЙ ПОРТАЛ»
2023-06-07 18:39:46

Магазин автозапчастини AvtoBot м.Ніжин