Львівський портал

У Львові провели трансплантацію одразу чотирьох органів

У вівторок, 10 лютого, у Львові провели трансплантацію одразу чотирьох органів: серця, печінки і двох нирок. Доноркою стала 45-річна львів’янка, яка померла від крововиливу в мозок. Про це на сторінці у Facebook повідомив керівник міської лікарні швидкої допомоги Олег Самчук, передає Львівський портал.

Серце і дві нирки отримали жителі Львова, а печінку – жінка з Львівської області. Доноркою для них стала 47-річна жінка, яку госпіталізували з розривом аневризми.  Її рідні дали згоду на донорство задля порятунку інших життів.

«Для родини жінки – чоловіка, вагітної доньки, сина і мами – її смерть стала величезним і неочікуваним ударом, бо ніхто з них навіть не підозрював про хворобу. Однак вони все ж знайшли в собі сили ухвалити, можливо, найважче в житті рішення, яке подарувало шанс одразу чотирьом людям», – розповів Олег Самчук.

Серце отримав 22-річний хлопець. Нирку отримала 36-річна жінка, мама двох маленьких діток. Ще одну нирку – 34-річний чоловік, тато двох маленьких діток. Печінку – 48-річна жінка, мама трьох дітей.

Реклама партнерів

Операції спеціалісти виконували спільно з колегами з Інституту серця та Національного інституту хірургії та трансплантології ім.О.О.Шалімова.

«Дякую  командам, а також особисто керівникам закладів – Борису Тодурову, Олександру Усенку та Руслану Салютіну.
На відео – “коридор пошани”, яким ми проводжаємо в операційну ту, яка помираючи, рятує чотирьох. Це найменше, що ми могли для неї зробити. Світла їй пам’ять. Глибокі співчуття родині. Дякую за ваше рішення», – додав Олег Самчук.

Дізнавайтеся першими найважливіші і найцікавіші новини Львова – підписуйтеся на наш Telegram-канал та на сторінку у Facebook.

Фото: Знімок з екрана з відео Олега Самчука у Facebook

Джерело: Інформаційна агенція «ЛЬВІВСЬКИЙ ПОРТАЛ»
2021-02-11 11:37:17

Back to top button