Львівський портал

У Львові нагородили переможців міжнародного турніру зі стрільби з лука «Золота осінь»

У суботу, 11 вересня, у Львові завершився 58-й міжнародний турнір зі стрільби з лука «Золота осінь», який присвячений 90-річчю заснування Всесвітньої федерації стрільби з лука у Львові. Про це Львівському порталу повідомили в пресслужбі Львівської міської ради.

Цьогоріч участь у турнірі взяла рекордну кількість учасників – понад 300 спортсменів, які представляли збірні команди Білорусії, Казахстану, Грузії, Словаччини, Польщі, 13 областей України та місто Київ. Вирішальні виступи у фіналі та нагородження переможців відбулося в центрі Львова на території Палацу Потоцьких.

Серед чоловічих команд перше місце здобула команда з Білорусії, друге – львівська команда, а саме – КЗ ЛОР Школа вищої спортивної майстерності, третє місце – збірна команда Білорусії.

Серед жінок перемогу отримала також збірна команда Білорусії, друге місце здобула українська команда збірна регіонів України, а третє – львівська Школа вищої спортивної майстерності.

Дізнавайтеся першими найважливіші і найцікавіші новини Львова – підписуйтеся на наш Telegram-канал та на сторінку у Facebook.

Джерело: Інформаційна агенція «ЛЬВІВСЬКИЙ ПОРТАЛ»
2021-09-11 17:31:44

Back to top button