Львівський портал

У Львові ліжка covid-лікарень заповнені на 56%

У Львові загальна кількість ковідних ліжок у міських лікарнях на сьогоднішні зайнято хворими на 56%. У реанімації перебуває 59 людей. Динаміка госпіталізації хворих на коронавірус у місті зменшується, однак ті, кого доправляють до лікарень мають важкий перебіг хвороби. Про це Львівському порталу повідомили у пресслужбі Львівської міськради.

«Кількість хворих з важким перебігом хвороби, які потребують госпіталізації у медичні заклади, залишається високою. Тому ми наполегливо просимо усіх не легковажити здоров’ям і дотримуватись карантинних обмежень», – повідомила керівниця міського управління охорони здоров’я Леся Кобецька.

Наразі, у міських медичних закладах, які приймають хворих на коронавірус, облаштували 1616 ліжок. Станом на сьогоднішній ранок, 21 квітня, на лікуванні перебуває 901 пацієнт (з них у 863 підтверджено коронавірусну хворобу, 59 – в реанімації, 30 підключено до штучної вентиляції легень). Тож наразі вільними залишаються 715 ліжок.

Водночас у Львові тривають роботи над розгортанням додаткових резервних ліжок у медичних закладах.

Також зазначається, що за останню добу до лікарень по місту госпіталізували 48 осіб, виписали – 93.

Як відомо, через погіршення ситуації із Covid у Львові розгортають додаткові шпиталі на 700 ліжок на базі львівських поліклінік. Облаштування тимчасових шпиталів обійдеться у 18 млн грн. На першому етапі Львів планує обладнати 366 ліжок.

Згодом мерія поставила нову ціль – до травня у лікарнях Львова облаштувати ще понад 1000 додаткових ліжок. Таким чином загалом для хворих на Covid має бути 3000 ліжок.

Натомість у лікарнях області розгорнуть ще 600 ліжкомісць. Додаткові Covid-ліжка з’являться у Винниківському госпіталі, Сокальській районній лікарні. Також до 1 квітня 150 ліжкомісць розгорнуть у Центрі легеневого здоров’я.

Крім місць у лікарнях для хворих на коронавірус, у Львові бракує лікарів. У місті формують базу медпрацівників, які готові приєднатись до порятунку людей.

Дізнавайтеся першими найважливіші і найцікавіші новини Львова – підписуйтеся на наш Telegram-канал та на сторінку у Facebook.

Джерело: Інформаційна агенція «ЛЬВІВСЬКИЙ ПОРТАЛ»
2021-04-21 15:07:34

Back to top button