Львівський портал

У Львові чоловіку зі зламаним хребтом провели унікальну операцію

29-річному мешканцю Львівщини хірурги провели складну операцію по фіксації хребців з заміною розтрощеного на імплантат. Про це на своїй сторінці у Facebook повідомляє Клінічна лікарня швидкої медичної допомоги Львова.

Спеціалісти Центру нейрохірургії та неврології провели операцію по фіксації патологічно рухомих хребців з заміною розтрощеного на імплантат. За словами медиків операція є складна та у лікарні швидкої допомоги її виконують вперше.

Пацієнта до Клінічної лікарні швидкої медичної допомоги Львова доставили швидкою у вкрай важкому стані після ДТП.

У 29-річного Івана був переламаний хребет та параліч нижніх кінцівок. Перелом другого поперекового хребця чинив сильний тиск на спинномозковий канал та спинний мозок. Також у чоловіка прогресувало послаблення м’язів нижніх кінцівок.

Медики кажуть, що без оперативного втручання чоловік не зміг би самостійно рухатися. Спеціалісти Центру нейрохірургії та неврології вперше у нашій лікарні провели вкрай складне втручання – спондилодез задньобоковою корпоректомією.

«Спершу – спеціалісти усунули тіло пошкодженого хребця. Далі – його замінили титановим кейджем – фрагментом, максимально наближеним за структурою до справжньої кістки. Це створило необхідні умови для зростання», – йдеться у повідомленні.

Наступний етап – скріплення титанових гвинтів і стержнів, які міцно утримують хребці. Так, було ліквідовано патологічну нерухомість та нестабільність хребців. Втручання пройшло успішно. На третій день пацієнт уже почав ходити самостійно.

Прооперований Іван готується до виписки.

Дізнавайтеся першими найважливіші і найцікавіші новини Львова – підписуйтеся на наш Telegram-канал та на сторінку у Facebook.

Фото: лікарня швидкої допомоги

Джерело: Інформаційна агенція «ЛЬВІВСЬКИЙ ПОРТАЛ»
2021-10-05 18:11:34

Back to top button