Львівський портал

У Львові батько змусив доньку з інвалідністю «вийти заміж» за ухилянта

У Львові 70-річний місцевий житель отримав 200 тисяч гривень від військовозобов’язаного за організацію фіктивного шлюбу з його донькою, яка має ІІ групу інвалідності. Йому оголосили підозру. Про це Львівському порталу повідомили у пресслужбі поліції Львівщини. 

Як встановили правоохоронці, у 2023 році 70-річний львів’янин з корисливих мотивів змусив свою доньку, вразливу через хворобу та скрутне матеріальне становище, укласти фіктивний шлюб з військовозобов’язаним. За це батько отримав 200 тисяч гривень.

Відомо, що перед цим його «клієнт» розлучився зі своєю офіційною дружиною. Відтак уклавши фіктивний шлюб, він отримав відстрочку від мобілізації в умовах воєнного стану.

Відтак правоохоронці затримали львів’янина та повідомили йому про підозру у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених ч.1 ст.149 ККУ (Торгівля людьми). Санкція статті передбачає покарання – до восьми років тюрми. 

Досудове розслідування триває.



Джерело: Інформаційна агенція «ЛЬВІВСЬКИЙ ПОРТАЛ»
2025-06-27 15:35:00

Магазин автозапчастин AvtoBot м.Ніжин