Україна і світ

У львівському Охматдиті поставили на ноги дитину з остеомієлітом – обійшлися без операції

1

Хірурги Центру дитячої медицини львівської лікарні Охматдит без оперативного втручання поставили на ноги 7-річну Яринку, якій діагностували остеомієліт.

Як рятували дитину

Вирішили обійтися без оперативного зачищення кісток. Дівчинці призначили відповідну спеціальну імобілізацію, тобто,  знерухомили маленьку пацієнтку, та провели кілька курсів медикаментозного лікування.

Обрана тактика дала позитивні результати.

Зараз дивляться

Зараз, після тривалого ліжкового режиму, дитина знову почала самостійно ходити.

Яринка з батьками живе в Жовкві. До лікарів звернулися після того, як дитина почала жалітися на різкі болі у ніжці. Місцеві медики поставили діагноз – запалення кульшового суглобу, проте, призначене лікування покращення не дало.

Після цього батьки повезли доньку у Львів до  Центру дитячої медицини Охматдиту. Тут, після додаткового обстеження, з’ясувалося, що у Яринки наявні запальні зміни у лівій стегновій кістці.

Під загальним наркозом інвазивно провели біопсію шийки стегнової кістки. Гістологічне заключення показало деструктивні зміни кісткової тканини, тобто, остеомієліт.

Батьки, звісно, були нажахані діагнозом, але лікарі їх заспокоїли і запевнили, що застосоване лікування обов’язково буде успішним.

– Лікар Кирило Лапшин завжди терпляче і детально відповідає на всі наші запитання, якими б вони не були, – каже мама дівчинки Лілія.

Тепер батьки переконані – все у їхньої Яринки буде добре.

Джерело і фото: Львівська лікарня Охматдит

Хочете отримувати цікаві новини найпершими? Підписуйтесь на наш Telegram

Якщо ви побачили помилку в тексті, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Cntrl + Entr.

Джерело ФАКТИ. ICTV
2023-11-21 13:45:21

Магазин автозапчастини AvtoBot м.Ніжин