Львівський портал

У Львівському ОХМАТДИТі лікується рекордна кількість дітей з Covid

Станом 4 жовтня у Львівській обласній клінічній лікарні ОХМАТДИТ перебуває 41 дитина з підтвердженим коронавірусом. Це – рекордна кількість хворих від початку пандемії. Про це медзаклад повідомив на сторінці у Facebook.

Всі пацієнти – це діти від кількох місяців до 18 років. Їх лікують згідно з протоколами. Наразі ніхто не потребує інтенсивної терапії та реанімації.

«41 дитина з підтвердженим COVID-19 – це наш рекорд за увесь час пандемії! Саме стільки сьогодні у нас дітей у нашому особливому відділенні. Це діти від кількох місяців і до 18 років. Усі маленькі пацієнти розпочали лікування за протоколами і не потребують інтенсивної терапії і реанімації, COVID-команда стежить за їх станом», – йдеться в повідомленні.

Зазначимо, що загалом у всіх Covid-стаціонарах Львівщини станом на 4 жовтня перебуває 1868 пацієнтів, що становить 50% від загальної кількості ліжок.

За останню добу в області виявили 295 нових хворих на коронавірус. При цьому 94 пацієнти одужали та 15 померли від ускладнень.

Нагадаємо, фактично із кінця серпня в області почалась нова хвиля коронавірусу. Медики прогнозують, що вона буде важчою, ніж усі попередні.

Вже у вересні в області кількість хворих почала стрімко зростати. Зріс на Львівщині й рівень госпіталізації хворих та навантаженість бригад «швидкої».

Через зростання захворюваності в усі регіони України, зокрема і Львівщини, перевели у «жовту» зону епіднебезпеки. Посилений карантин стартував із 23 вересня.

Якщо ж ситуація із Covid в області не покращиться, то Львівщина може перейти до «червоної» зони вже за місяць.

Дізнавайтеся першими найважливіші та найцікавіші новини Львова – підписуйтеся на наш Telegram-канал та на сторінку у Facebook.

Джерело: Інформаційна агенція «ЛЬВІВСЬКИЙ ПОРТАЛ»
2021-10-04 16:25:30

Back to top button