Львівський портал

У львівському Ботсаду стартує сезон. Графік роботи

Із неділі, 14 травня, Ботанічний сад ЛНУ імені Івана Франка відкривається для відвідувачів. Прогулятися територією саду та оранжереї можна буде до середини жовтня. Про це Львівському порталу повідомили в установі.

Ботанічний сад (вул. Черемшини, 44) відкритий для прогулянок щовівторка, щосереди, щочетверга та щонеділі з 10:00 до 18:00 год.

Вартість вхідного квитка на територію саду становить 80 грн, на територію саду та в оранжерейний комплекс – 120 грн. Пільговий квиток (учні, студенти) – 50 і 90 грн відповідно.

Придбати білет можна при вході як готівкою, так і через термінал Приватбанку.

Зазначимо, що безкоштовним вхід на територію Ботанічного саду ЛНУ імені Івана Франка є для дітей дошкільного віку, дітей та сиріт, позбавлених батьківського піклування, учасників бойових дій і АТО, військовослужбовців строкової служби, інвалідів І і ІІ груп.

Крім того, працівники Ботанічного саду також проводять екскурсії, втім щодо них потрібно домовлятись за номером телефону: 097-112-81-71. Екскурсія коштує 600 грн, окремо також потрібно вхідний квиток. 

Дізнавайтеся першими найважливіші і найцікавіші новини Львова – підписуйтеся на наш Telegram-канал та на сторінку у Facebook.

Джерело: Інформаційна агенція «ЛЬВІВСЬКИЙ ПОРТАЛ»
2023-05-13 16:26:51

Магазин автозапчастини AvtoBot м.Ніжин