Львівський портал

У Львівській лікарні швидкої допомоги змінили цільове призначення covid-ліжок

У клінічній лікарні швидкої медичної допомоги підготували близько 700 ліжок для пацієнтів з Covid-19. У зв’язку зі зменшенням рівня захворюваності, кількість ліжок не скоротили, а змінили їхнє цільове призначення. Про це Львівському порталу повідомили у пресслужбі Львівської міської ради.

За словами медичної директорки з лікувальної роботи лікарні швидкої допомоги Галини Щербатої, у медзакладі відновили планову госпіталізацію та збільшили кількість планових операцій.

«Завдяки зменшенню кількості хворих з коронавірусною патологією, у нас є можливість застосувати лікарню не тільки для надання ургентної допомоги, а функціонувати як багатопрофільний заклад надання інтенсивної допомоги. Тому жодного дня не було, щоб ліжка не використовувалися пацієнтами. Ми відновили планову госпіталізацію та збільшили кількість планових оперативних втручань. З переходом на літній сезон у нас збільшилась кількість пацієнтів з травмами, тому велика частина пацієнтів має потребу в госпіталізації саме в такий стаціонар», – зазначила Галина Щербата.

Медик зауважила, що в лікарні підписано 21 пакет з Національною службою здоров’я України, і тепер надають допомогу пацієнтам, які потребують стаціонарну паліативну допомогу. Крім цього,   розширили кількість ліжок та відновили можливість проходження реабілітаційних процедур.   допомоги.

Також вона нагадала, що від початку боротьби з коронавірусною хворобою у лікарні швидкої медичної допомоги було підготовлено 730 ліжок, з них 570 були зайняті хворими. Крім цього, у лікарні зберігається 35 команд лікарів для надання допомоги пацієнтам з ковідом. Персоналу в лікарні достатньо.

До слова, станом на 2 червня у лікарні швидкої медичної допомоги є 92 пацієнти з коронавірусною хворобою, 11 з яких перебувають у реанімації та 3 – у вкрай важкому стані і підключені до апарату штучної вентиляції легень.

Як повідомляв Львівський портал, найближчим часом у медзакладах Львівщини через відсутність пацієнтів згорнуть 50% Covid-відділень. Таким чином залишиться близько 10 лікарень, що прийматимуть хворих на коронавірус.

Станом на 2 червня у трьох covid-лікарнях Львівщини вже немає хворих на коронавірус. Завантаженість медзакладів становить 13%.

Нагадаємо, за останню добу на Львівщині виявили лише 70 нових хворих на коронавірус.

Додамо, що з Великодніх свят на Львівщині стрімко впав рівень захворюваності. Головний медик області прогнозував, що хворих побільшає у середині травня, втім ситуація досі є стабільною.

Дізнавайтеся першими найважливіші і найцікавіші новини Львова – підписуйтеся на наш Telegram-канал та на сторінку у Facebook.

Джерело: Інформаційна агенція «ЛЬВІВСЬКИЙ ПОРТАЛ»
2021-06-02 16:54:52

Back to top button