Львівський портал

У львівській лікарні похрестили хлопчика, якого залишили у «Вікні життя»

У дитячій лікарні, що на вул. Орлика у Львові, охрестили новонародженого хлопчика, якого 9 травня залишили у «Вікні життя». Його назвали Олександром-Юрієм. Про це Львівському порталу повідомили у медзакладі.

Похрестити малюка, якого залишили у «Вікні життя», вирішили 1 червня – у День захисту дітей. Таїнство хрещення уділяв священник у лікарняній палаті, а його хрещеною матір’ю стала лікарка Ірина Яцкевич.

«Взагалі це досить несподівано для мене, але я рада, що я хресна мама. Мені це приємно, навіть зворушливо. Цього хлопчика ми всі в відділенні дуже любимо. Він такий симпатяга. Коли його знайшли, біля нього була записочка від мами, що він народився 4 травня, а 6 травня – день Юрія, тому це ім’я він сам собі приніс. А Олександр – це вже органи опіки дали», – розповіла «Суспільному» Ірина Яцкевич.

Найближчим часом малюка мають перевести у будинок дитини. Саме там займуться його влаштуванням у прийомну сім’ю, а охочих всиновити дитину, як кажуть медики, вже було чимало.

«Похрестили сьогодні нашого Олександра-Юрія. Дуже знаковий день для усієї нашої лікарні. Відпускаємо в подальше світле майбутнє здорового малюка! Віримо в його гарну долю і бажаємо міцного здоров’я на все життя», – відзначають у лікарні.

Нагадаємо, у «Вікні життя» у Львові новонародженого хлопчика залишили 9 травня. Із 5-денним немовлям залишили записку, в якій йшлося, що воно народилось 4 травня. Дотепер малюком опікувались у дитячій лікарні на вул. Орлика.

Дізнавайтеся першими найважливіші і найцікавіші новини Львова – підписуйтеся на наш Telegram-канал та на сторінку у Facebook.

Фото: дитяча лікарня на Орлика

Джерело: Інформаційна агенція «ЛЬВІВСЬКИЙ ПОРТАЛ»
2021-06-01 17:18:33

Back to top button