Суспільне мовлення

У Львівській громаді попрощаються із захисниками України Тарасом Кутним та Андрієм Підсосним

У Львівській громаді попрощаються із захисниками України Тарасом Кутним та Андрієм Підсосним. Чоловіки загинули минулого року в бою з російськими військами. Про це повідомили у пресслужбі Львівської міської ради.

Тарас Кутний народився у Винниках. Чоловік закінчив Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського. Також здобував освіту у Національній академії внутрішніх справ, де закінчив військову кафедру.

Тарас Кутний. Львівська міська рада

Протягом 2015-2018 років Тарас Кутний виконував бойові завдання у зоні АТО у складі 4 бригади оперативного призначення імені Героя України сержанта Сергія Михальчука Нацгвардії України. Із початком повномасштабного вторгнення РФ воював у лавах Північного Київського територіального управління НГУ. Зокрема, військовий брав участь у бойових діях в Гостомелі, Бучі та Ірпені, згодом захищав східні кордони.

Тарас Кутний загинув 17 грудня. Йому було 25 років. У захисника залишилися батьки і дві молодші сестри.

Прощання із військовим розпочнеться об 11:00 у родинному помешканні на вулиці Івана Липи, 15 у Винниках. Об 11:30-11:40 відбудеться Чин похорону у місцевому храмі Різдва Івана Хрестителя. Поховають Героя на новому кладовищі у Винниках.

Андрій Підсосний народився у Львові. Закінчив Львівське вище професійне училище комп’ютерних технологій та будівництва. Після цього проходив військову службу у Золочеві Львівської області. У 2009-2010 роках чоловік працював у Державній службі охорони при Міністерстві внутрішніх справ. Також згодом був рятувальником.

Андрій Підсосний

Андрій Підсосний. Львівська міська рада

Андрій виконував бойові завдання у зоні АТО. Із початком повномасштабного вторгнення добровольцем став до лав 24 окремої механізованої бригади імені короля Данила.

Боєць загинув 15 вересня. Йому було 33 роки. У Андрія Підсосного залишилися мама, брат, сестри та племінники.

Чин похорону захисника розпочнеться об 11:00 у Гарнізонному храмі. За пів години відбудеться міська церемонія прощання на площі Ринок. Поховають військового на Личаківському кладовищі.

Читайте також

На війні загинув захисник зі Львівщини Михайло Дучак


Джерело: Суспільне мовлення України