Суспільне мовлення

У Львівській громаді для незрячих удвічі збільшили допомогу на оплату комунальних послуг

1

У Львівській громаді для людей з інвалідністю по зору 1 та 2 груп удвічі зросте розмір щомісячної грошової допомоги на оплату комуналки. Першу збільшену виплату такі мешканці отримають вже в листопаді.

Про це повідомили у пресслужбі мерії. Таке рішення сьогодні, 8 листопада, ухвалили на засіданні виконавчого комітету Львівської міської ради.

“Люди з інвалідністю по зору – одна із найбільш уразливих категорій, які потребують додаткового соціального захисту і допомоги. Адже з огляду на порушення функції зору, їм дуже важко, а іноді й неможливо знайти роботу чи бодай додаткові кошти для проживання. А пенсія у цієї категорії людей є мінімальною. Тому виникла ідея збільшити цю допомогу вдвічі”, — каже в.о. начальника міського управління соціального захисту Олексій Неділя.

Хочете отримувати цікаві новини найпершими? Підписуйтесь на наш Telegram

Так, за словами посадовця, в опалювальний період — з листопада по березень люди з інвалідністю по зору отримуватимуть 40% від прожиткового мінімуму або 1040 грн. А в неопалювальний період — з квітня по жовтень – 20% або 520 грн. Досі мешканці громади отримували компенсацію в розмірі 520 та 260 гривень відповідно.


Джерело: Суспільне мовлення України

Магазин автозапчастини AvtoBot м.Ніжин