Львівський портал

У листопаді презентують концепцію Музею Голодомору

До кінця листопада в Україні покажуть, як виглядатиме майбутня експозиція Музею Голодомору. Про це під час брифінгу 13 жовтня повідомив голова наглядової ради Міжнародного благодійного фонду Музею Голодомору Іван Васюник, передає кореспондентка Львівського порталу.

Як зазначив Іван Васюник, зараз проєкт перебуває на дуже важливому етапі. З його слів, до кінця листопада має бути завершена вступна художня концепція майбутньої експозиції. Так, до 30 листопада концепцію планують представити громадськості та українській владі.

«Це підтвердження того, що пам’ять нас єднає. До творення експозиції Музею Голодомору вже приєдналися десятки тисяч благодійників, які внесли на платформі «Зерна правди» благодійні кошти. Благодійні внески сягають від 10 000 гривень до 1 300 000 доларів, які планує внести товариство «Фармак»», – розповів Іван Васюник.

Музею Голодомору – це перший цілісний музейний комплекс Голодомору у світі. Його будівництво розпочали у 2016 році та планують завершити до 90-х роковин Голодомору у 2023 році.

З державного бюджету фінансується будівництво приміщення музею. А благодійники Міжнародного благодійного фонду Музею Голодомору відповідають за збір коштів для створення основної експозиції музею.

Експозицію творить великий колектив у який входять працівники Музею Голодомору, експерти, історики науковці.

Технічний проєкт формує Міжнародний дизайнерський консорціум, до якого увійшли найкращі світові фірми з Британії, Канади та Польщі, які займаються проєктуванням музеїв у світі.

Додамо, що з Львівщини розпочнуться вечори благодійності, які будуть проведені у кожному обласному центрі.

Нагадаємо, в Україні відбудуться два благодійні вечори для збору коштів задля спорудження Музею Голодомору. У Львові благодійно мистецький захід Музею Голодомору відбудеться 20 листопада, а у Києві – 27 листопада.

Дізнавайтеся першими найважливіші і найцікавіші новини Львова – підписуйтеся на наш Telegram-канал та на сторінку у Facebook.

Дізнавайтеся першими найважливіші і найцікавіші новини Львова – підписуйтеся на наш Telegram-канал та на сторінку у Facebook.

Джерело: Інформаційна агенція «ЛЬВІВСЬКИЙ ПОРТАЛ»
2021-10-13 14:54:43

Back to top button