У краснодарі застрелено командира підводного човна, який «калібрами» обстрілював Україну

У російському краснодарі застрелено сергія ржицького — колишнього командира підводного човна «краснодар» чорноморського флоту вмф рф.
Про це повідомила пресслужба Головного управління розвідки Міністерства оборони України.
10 липня «підводник» здійснював пробіжку в краснодарському парку культури і відпочинку. Близько шостої ранку в нього було здійснено сім пострілів з пістолета макарова. У результаті вогнепальних поранень ржицький помер на місці.
Через рясний дощ в парку було безлюдно, тож немає свідків, які могли б повідомити деталі або упізнати нападника.
«краснодар» — один із шести підводних човнів проєкту «варшавянка», які входять до складу чорноморського флоту вмф рф. Кожен із них здатен нести до чотирьох крилатих ракет типу «калібр».
Капітан 2-го рангу сергій ржицький щонайменше з 2006 року проживав у Севастополі. Деякий час був командиром підводного човна «алроса». Після відправки «алроси» на модернізацію був призначений командиром «краснодару».
Джерело: Інформаційне агентство АрміяInform
2023-07-11 09:27:00