Україна і світ

У Києві вранці 15 травня утворилися масштабні затори

Особливо напружена ситуація склалася в центрі в зв’язку з мітингом “євробляхерів”

Джерело: 112.ua

У Києві вранці 15 травня утворилися масштабні затори

У середу, 15 травня, в Києві утворилися масштабні затори. Про це свідчать дані онлайн-сервісів.

Ускладнення в русі виникли на Набережно-Хрещатицькій, де проводиться ремонт, на Набережно-Луговій, Володимирському узвозі, Новокостянтинівській та ряді інших вулиць у районі Подолу. Виник затор і на Набережному шосе.

Тягучки утворилися на Гаванському мосту, Набережно-Рибальській і вулиці Олени Теліги. На вулицях Чорновола, Жилянській та Борщагівській ускладнений проїзд у зв’язку з ДТП, рух ускладнено на вулицях Юрія Іллєнка, Січових Стрільців, Щусєва та Великій Житомирській. “Встав” також Повітрофлотський проспект, бульвари Тараса Шевченка та Лесі Українки.

Перевантажені вулиці поруч з метро “Олімпійська” і “Палац Україна”, затори спостерігаються на проспектах Лобановського та Голосіївському.

У зв’язку з ремонтом мосту утворилася тягучка біля станції метро “Шулявська”. Відзначаються затори на проспекті Перемоги і вулиці Дегтярівській, Сікорського, Табірній і Василенко.

Відзначаються утруднення у русі на Кільцевій дорозі в районі Вишневого та Софіївської Борщагівки, а також на проспектах Академіка Палладіна та Леся Курбаса.

На Північному мосту, мосту Метро і мосту Патона затори у напрямку правого берега. Відзначається утворення заторів на під’їздах до Південного шляхопроводу, проспектах Бажана, Ватутіна та Броварському.

У Києві вранці 15 травня утворилися масштабні затори

Особливо напружена ситуація склалася на вулиці Грушевського, яка стоїть до вулиць Мазепи та Лаврської у зв’язку з проведенням мітингу власників автомобілів на єврономерах. Учасники акції вимагають продовжити перехідний період і відкласти початок дії штрафів за нерозмитнені автомобілі.

У Києві вранці 15 травня утворилися масштабні затори

Джерело: www.112.ua

Close