У Києві презентували інтерактивну карту ветеранських бізнесів
Як знайти продукцію та послуги ветеранських бізнесів? Таке запитання виникає досить часто, адже українці готові підтримати ветеранів, які ризикували життям і віддали здоров’я, захищаючи країну і кожного з нас.
Український ветеранський фонд, ЛУН і Uklon запустили єдиний проєкт — інтерактивну карту ветеранських бізнесів у межах концепції «Шлях ветерана. Бізнес». На одній платформі зібрані бізнеси ветеранів і їхніх родин у різних регіонах України. Відтепер можна буде легко знайти у своєму місті ветеранський бізнес, розвиток якого варто підтримати.
— Мапа ще наповнюється, додаються нові ветеранські бізнеси. Важливо, що це саме верифіковані бізнеси, зокрема, завдяки тому, що Український ветеранський фонд надає фінансову підтримку, ми, як державна установа, перевіряємо фінансову звітність, установчі документи, статуси і можемо засвідчити, що ці бізнеси справді працюють та надають якісні послуги і дійсно належать ветеранам, — зазначила під час презентації в. о. Виконавчої директорки Українського ветеранського фонду Мінветеранів Руслана Величко-Трифонюк.
На карті вже представлені близько 400 верифікованих ветеранських бізнесів, які отримали фінансування УВФ за конкурсними програмами. Крім того, близько тисячі ФОП, тобто менших бізнесів, які отримали мікрофінансування від фонду, також згодом будуть нанесені на карту ветеранських бізнесів. На мапі можуть бути представлені всі форми ветеранського бізнесу, які пройдуть верифікацію, незалежно від форми підприємницької діяльності.
— Ми бачимо майбутнє України таким, де ветеранів поважають і де ветеранський бізнес має преференції не виключно в економічному чи податковому полі, але й безпосередньо серед користувачів. Нам хочеться, щоб люди надавали перевагу тим бізнесам, які засновані ветеранами. І для популяризації цієї ідеї ми створили цю карту, де можна вже зараз побачити ветеранські бізнеси по всіх регіонах країни, а також додати свій ветеранський бізнес, — розповів маркетинг-директор ЛУН, амбасадор Українського ветеранського фонду Денис Суділковський.
За його словами, компанія ЛУН 15 років працює з нерухомістю, а нерухомість краще відображати на картах, тож компанія поділилась технічними доробками і компетенціями з Українським ветеранським фондом, щоб реалізувати цей проєкт і підтримувати його в подальшому.
Бізнесмени з числа ветеранів можуть подати свої дані для розміщення на карті безпосередньо через платформу інтерактивної мапи, що доступна також через застосунки ЛУН та Uklon, або звернувшись до українського ветеранського фонду.
— Ми розуміємо, що питання реінтеграції ветеранів у суспільство постане, і вирішувати його треба вже зараз. Тому ми підтримуємо всі ініціативи Українського ветеранського фонду. У цьому проєкті ми більше виступаємо як логістичний партнер, бо запустили такий проєкт, як інклюзивний план, запустили кілька машин, спеціально обладнаних для перевезення людей з обмеженими можливостями, — зазначив співзасновник та СЕО ІТ-компанії Uklon, амбасадор Українського ветеранського фонду Дмитро Дубровський.
Хочете отримувати цікаві новини найпершими? Підписуйтесь на наш Telegram
Завдяки тому, що багато громадян користуються послугами компанії Uklon, вона доносить інформацію про ветеранські бізнеси до громадян через власний застосунок. Сьогодні українські громадяни готові підтримувати ветеранські бізнеси, й інтерактивна мапа допомагає знайти такі підприємства — кожен бізнес позначений на мапі відповідною іконкою, що визначає галузь, у якій працює ветеранське підприємство. З одного боку мапа популяризує такі бізнеси, а з іншого — сприяє культивуванню поваги до ветеранів.
Джерело: Інформаційне агентство АрміяInform
2023-10-30 16:19:02