Україна і світ

У Києві почали обстеження тепломереж з допомогою дронів, – КМДА

Безпілотники оснащені спеціальними тепловізорами, які допоможуть отримати інформацію про теплові втрати в мережах столиці

У Києві почали обстеження теплових мереж з допомогою літальних апаратів – безпілотників, які оснащені тепловізорами. Про це повідомляє прес-служба Київської міської державної адміністрації в Facebook.

Наголошується, що використання дронів допоможе КП “Київтеплоенерго” отримати додаткову інформацію про теплові втрати в мережах столиці. Також дані будуть враховуватися при оформленні адресного переліку для модернізації трубопроводів і теплових вузлів.

Як зазначив заступник представника КМДА Петро Пателеєв, обстеження мереж з допомогою безпілотників є допоміжним способом.

“Основним методом виявлення зношених мереж є проведення гідравлічних випробувань у міжопалювальний сезон”, – підкреслив він.

Повідомляється, що сьогодні, 21 лютого, за допомогою дрона проінспектували ділянки мереж від вул. Л. Толстого до бульвару Тараса Шевченка, де у 1995 році був прокладений трубопровід з попередньою ізоляцією, а також ділянку від вул. Б. Хмельницького до Прорізної, де прокладені старі труби з 1970-м.

Крім того, у цьому році в Києві планують замінити 150 км найбільш аварійних трубопроводів.

Нагадаємо, КП “Київтеплоенерго” вже замінило половину пошкодженої ділянки трубопроводу на вул. Антоновича біля станції метро “Либідська”, де через прорив затопило окропом нульовий поверх ТРЦ Ocean Plaza.

Джерело: www.112.ua

Хочете отримувати цікаві новини найпершими? Підписуйтесь на наш Telegram

Теги
Back to top button
Facebook
Close