Україна і світ

У Києві екс-бугалтера університету підозрюють в незаконному збагаченні майже на 800 тисяч гривень

Підозрювана 7 років отримувала зарплату неіснуючого працівника

Джерело: 112.ua

У Києві екс-бугалтера університету підозрюють в незаконному збагаченні майже на 800 тисяч гривень

В Києві екс-бухгалтера університету підозрюють у незаконному збагаченні на 800 тисяч гривень, зловмисниця 7 років отримувала зарплату неіснуючого працівника. Про це повідомляє прес-служба прокуратури Києва.

Київська міська прокуратура № 10 направила до суду обвинувачувальний акт відносно колишнього бухгалтера Національного педагогічного університету імені М.П. Драгоманова. Відомо, що підозрювана вигадала неіснуючу особу з метою заволодіння державними коштами та внесла відомості про неї до програмного забезпечення для автоматизованого розрахунку зарплати. 

Зазначається, що протягом 2012-2019 років бухгалтер отримувала зарплату в касі університету замість вигаданої особи, через що спричинила державі збитків на суму майже 800 тисяч гривень. 

Повідомляється, що у ході досудового слідства підозрюваною, яка наразі звільнена з посади,  до державного бюджету відшкодовано майже 500 тисяч гривень.

Дії зловмисниці кваліфіковано за ч. 1, ч. 2 ст. 190, ч. 2, ч. 3 ст. 358, ч. 1 ст. 362 Кримінального кодексу України – заволодіння чужим майном шляхом обману. Порушення даних статей передбачає до трьох років позбавлення волі.

Новини за темою: Організатори фінансової піраміди ошукали жителів декількох міст України на 70 млн грн, – прокуратура Києва

Джерело: www.112.ua

Facebook
Close