Україна і світ

У Китаї зростає кількість смертей від коронавіруса: Епідемія забрала життя вже 1 886 осіб

Загальна кількість заражень коронавірусом у світі становить 73 тис. 429 випадківУ Китаї статистика смертності від коронавіруса продовжує зростати: наразі зафіксовано 1 тис. 886 летальних випадків захворювання невідомої пневмонією. Про це повідомляє Національна комісія охорони здоров’я Китаю, за даними CGTN.

“Станом на опівніч понеділка на материковому Китаї було підтверджено в загальному підсумку 1 тис. 886 нових випадків смерті від коронавіруса”, – повідомили в повідомленні.

За день в Китаї померли 79 осіб, що може свідчити про певне скорочення щоденної смертності від епідемії.

Кількість підтверджених випадків зараження коронавірусом на материковій частині Китаю наразі складає 72 тис. 436 чоловік.

В той же день китайські органи охорони здоров’я повідомили, що з лікарні виписаний 1 тис. 701 новий пацієнт, в результаті чого загальна кількість тих, хто видужав, сягнула 12 тис. 552 осіб.

Кількість підтверджених випадків захворювання в особливих адміністративних районах Гонконг і Макао та в тайванському регіоні Китаю є наступною:

Гонконг: 60 (один загинув, два одужали);

Макао: 10 (п’ять одужали);

Тайвань: 22 (один загинув, два одужали).

За даними South China Morning Post, загальна кількість заражень коронавірусом у світі становить 73 тис. 429 випадків.

Спалах раніше невідомого типу коронавіруса стався наприкінці минулого року в китайському місті Ухань провінції Хубей. Пізніше він став поширюватися по всій країні, а також за кордоном. До теперішнього моменту випадки захворювання зафіксовані в США, Канаді, Німеччині, Швеції, Австралії, Іспанії, Південній Кореї, Японії, Фінляндії, ОАЕ та інших країнах.

Джерело: www.112.ua

Хочете отримувати цікаві новини найпершими? Підписуйтесь на наш Telegram

Теги
Back to top button
Facebook
Close