PRESS ЦЕНТР

У Кам’янці-Подільському відбувається конкурс дитячого малюнку (ФОТО, ВІДЕО)

У Кам’янці-Подільському відбувається конкурс дитячого малюнку (ФОТО, ВІДЕО)

У Кам’янці-Подільському в рамках благодійного проекту «Можемо-Поможемо» оголошено конкурс дитячих малюнків «Щаслива сім’я у найкращому рідному місті». До участі в ньому запрошуються кам’янчани віком від 4-х до 10 років. Організаторами виступили координатори проекту «Можемо-Поможемо» та міська організація ВО «Свобода».

Назва конкурсу обиралася шляхом голосування в Facebook, яке тривало до 15 травня. Переможцем стала Наталія Бойко з синами, які запропонували назву «Щаслива сім’я у найкращому рідному місті».

У Кам’янці-Подільському відбувається конкурс дитячого малюнку (ФОТО, ВІДЕО)

Власне, сам конкурс триватиме у декілька етапів. На першому етапі, який триває з 16 по 25 травня, прийматимуться роботи. З 26 травня по 1 червня (до 13:00) відбуватиметься онлайн-голосування на сторінці проекту «Можемо-Поможемо». https://www.facebook.com/KamianetsSvoboda/ 1 червня буде підведено підсумки конкурсу. З 2 червня учасники нагороджуватимуться заохочувальними подарунками.

Голосування розпочнеться 26 травня з моменту публікації конкурсних робіт на сторінці проект «Можемо-Поможемо». Допускається поширення робіт і активне заохочення до голосування. Результати визначатимуть за кількістю вподобань у кореневій публікації.

Для участі в конкурсі необхідно до 25 травня на електронну скриньку vos_kp@ukr.net надіслати:

  1. Фото конкурсної роботи, на якій правому нижньому кутку слід зазначити прізвище та ім’я автора, вік, назву роботи, зробити напис «Можемо-Поможемо»
  2. Фото учасника конкурсу з малюнком.
  3. В листі окремо вказати ім’я, прізвище батька або мами, номер телефону, адреса проживання. Вітається короткий опис того, як виконувалась робота, кілька речень про учасника та саму роботу.
  4. Робота вважається зареєстрованою, якщо учасник отримав лист про реєстрацію.

Вимоги до робіт:

  • Самостійне виконання роботи
  • Розкриття тематики конкурсу.

Телефони для довідок:
0979470691 – Михайло Посітко
0979932087 – Ірина Шелепницька

Західноукраїнський інформаційний портал PRESS-ЦЕНТР © 2014
21.05.2020

Back to top button
Facebook
Close