PRESS ЦЕНТР

У Кам`янці-Подільському посилять заходи безпеки після бійки, влаштованої циганами на центральній вулиці міста (ВІДЕО)

У Кам`янці-Подільському посилять заходи безпеки після бійки, влаштованої циганами на центральній вулиці міста (ВІДЕО)

Ввечері 24 січня на вулиці Проспект Грушевського біля кафе “Берізка” стався конфлікт між циганами з Закарпаття, котрі вже довший час перебувають у Кам’янці-Подільському. Конфліктуючі сторони застосовували дерев’яні битки.

Опубліковане у Facebook відео викликало значний резонанс серед містян, які багато місяців поспіль скаржаться на засилля непроханих гостей. Місцеві мешканці обурюються, що цигани у місті систематично порушують громадський порядок: грабують, ображають інших громадян, залякують дітей, тощо. Дехто пропонує більш радикальні міри – аж до примусового виселення даної групи з міста.

Безпека в нашій територіальній громаді має стати пріоритетним напрямком в діяльності поліції, міської влади. Вчора в мережі було викладено відео, на якому не встановлені особи вчиняли хуліганські дії поблизу кав’ярні «Берізка». Таке є недопустимим, коли у своїй домівці ми почуваємось у небезпеці. Одразу зкомунікував з начальником Кам’янець-Подільського РУП ГУНП Шкіндюк Василь. Спільно з керівником поліції прийняли рішення щодо посилення заходів публічної безпеки та правопорядку на вулицях міста, – наголосив міський голова Михайло Посітко.

Коментуючи події Кам’янець-Подільське районне управління поліції зазначило, що на відео, яке висвітлили в соцмережах громадяни, видно лише частину подій, які відбувались, тому деякі громадяни вбачають неналежне реагування поліції, про що залишають коментарі під даним відео. За словами правоохоронців, того вечора на місце події прибуло близько 20 працівників поліції та Національної гвардії України, які припинили конфлікт.

Із заявами стосовно потерпілих внаслідок вказаних подій ніхто з громадян до поліції не звертався.

Осіб, які брали участь в конфлікті на сьогодні встановлено. Відносно кваліфікації їхніх дій проводиться перевірка, за результатами якої буде прийнято законне рішення. В разі встановлення в їхніх діях складу правопорушення, винних буде притягнуто до відповідальності.

Шановні громадяни! Ми реагуємо на дописи та коментарі в соціальних мережах, але існують ситуації, які потребують негайного реагування по факту та співпраці з громадянами. Якщо відносно Вас скоєно протиправні дії з боку інших осіб, або Ви стали свідком таких подій, телефонуйте за такими фактами на безкоштовний телефон "102" негайно! Тільки так поліція зможе відреагувати, допомогти, припинити порушення та затримати зловмисника "по гарячих слідах"., – з допису на сайті поліції.

Західноукраїнський інформаційний портал PRESS-ЦЕНТР © 2014
27.01.2021

Back to top button