Львівський портал

У голови Львівської ОДА з’явився четвертий заступник

В очільника Львівщина Максима Козицького з’явився четвертий заступник. Ним став Віталій Загайний, який раніше працював на посаді першого заступника голови Чернігівської ОДА. Про це повідомив сам Загайний у Facebook, передає Львівський портал.

У ЧОДА він пропрацював майже рік. Зокрема, заступник голови пробув менше місяця – з 19 лютого 2021 року. Сьогодні Загайний повідомив про останній робочий день на Чернігівщині.

«Свій останній робочий день в Чернігівській ОДА на посаді заступника голови ОДА провів на підприємстві, що вдало продовжує традиції українського автобусобудування – Чернігівський автобусний завод… Щиро вдячний Чернігівщині за понад рік продуктивної праці та з новими очікуваннями повертаюся у Львів, де розпочинаю працювати у Львівській ОДА заступником голови обласної державної адміністрації», – зазначив Віталій Загайний.

Зазначимо, що Віталій Загайний на початку 2000-х років був депутатом Львівської міської ради. Згодом працював заступником регіонального відділення Асоціації міст України. Декілька останніх років очолював «Центр громадянських ініціатив».

Дізнавайтеся першими найважливіші і найцікавіші новини Львова – підписуйтеся на наш Telegram-канал та на сторінку у Facebook.

Джерело: Інформаційна агенція «ЛЬВІВСЬКИЙ ПОРТАЛ»
2021-03-02 10:58:02

Back to top button