PRESS ЦЕНТР

У Чернівецькій області вже 2796 випадків COVID-19

У Чернівецькій області вже 2796 випадків COVID-19

Обласний лабораторний центр дослідив за добу 376 нових зразків.

Коронавірус підтвердили ще у 54 буковинців, 20 з них припадають на місто Чернівці. Про це під час прямого ефіру повідомив голова ОДА Сергій Осачук.

Таким чином, загальна чисельність інфікованих в області від першого встановленого випадку складає 2796 осіб.

Також, за минулу добу у Чернівецькій області зафіксували 5 летальних випадків, про це повідомляє пресслужба Чернівецької ОДА.

Що відомо про померлих:
– 43-річний чернівчанин із підтвердженим коронавірусом. Мав пневмонію, хворів також на рак легень. Помер у міській лікарні №1.
– Жінка із Кіцманського району, 1958 р. н. Хворіла на важку пневмонію, цукровий діабет, кардіосклероз. COVID-19 підтверджено. Померла у Кіцманській ЦРЛ.
– Чоловік із Вижницького району, 1962 р. н. Мав хронічну хворобу нирок, перебував на гемодіалізі. Нездужав також на стенокардію, кардіосклероз, пневмонію та коронавірус. Помер у обласній лікарні.
– Чернівчанин 1976 р. н., із хронічною хворобою нирок на гемодіалізі. Мав пневмонію та підозру на COVID-19. Помер у обласній клінічній лікарні.
– 61-річна жінка із підозрою на коронавірус. Була на штучній вентиляції легень, мала цукровий діабет. Померла у обласній лікарні.

Загальна кількість зареєстрованих летальних випадків від коронавірусу на Буковині – 113.

Західноукраїнський інформаційний портал PRESS-ЦЕНТР © 2014
20.05.2020

Back to top button
Facebook
Close