PRESS ЦЕНТР

У Чернівецькій області капітально відремонтують 40 кілометрів доріг за рахунок кредитних коштів

У Чернівецькій області капітально відремонтують 40 кілометрів доріг за рахунок кредитних коштів

Відповідне рішення сьогодні прийняли на сесії Чернівецької обласної ради.

Депутати розглядали проєкт рішення «Про здійснення запозичення до обласного бюджету Чернівецької області на 2020 рік». Даний проєкт передбачає, що область отримає позику 100 мільйонів гривень на три роки. Погашати ці кошти будуть не з місцевого бюджету, а за рахунок субвенцій із державного бюджету наступних років.

За ці кошти в області вже цього року з’явиться 40 кілометрів нових місцевих доріг. Тобто це буде не ямковий ремонт, а саме капітальний ремонт найбільш критичних ділянок у населених пунктах усіх районів області. Передбачається, що в кожному районі відремонтують по 5-6 ділянок.

Майже дві години депутати обговорювали це рішення. Проти питання будівництва доріг у районах найактивніше виступав Михайло Березовський із фракції «Європейська солідарність». Тож під час першого голосування рішення не прийняли.

Але депутати фракції «Батьківщина» Валерій Грижук та Світлана Фочук наполягали на повторному розгляді цього питання і попросили депутатів підтримати громаду області, адже на сьогодні стан місцевих доріг перебуває в катастрофічному стані.

Зрештою з другого разу рішення таки прийняли. «За» проголосувало 35 депутатів обласної ради.

Хочете отримувати цікаві новини найпершими? Підписуйтесь на нашу сторінку в Facebook

 

Хочете отримувати цікаві новини найпершими? Підписуйтесь на наш Telegram

Західноукраїнський інформаційний портал PRESS-ЦЕНТР © 2014
07.08.2020

Back to top button
Close