PRESS ЦЕНТР

У Чернівецькій області цілодобово чергуватиме санітарний літак

У Чернівецькій області цілодобово чергуватиме санітарний літак

Санітарний вертоліт Мі-8, спеціально обладнаний для транспортування інфекційних хворих.

Сьогодні, 21 травня, на Буковині на цілодобове чергування заступив санітарний вертоліт Мі-8, спеціально обладнаний для транспортування інфекційних хворих. Евакуація на ньому можлива на відстань 1200 км. Про це повідомив міністр внутрішніх справ Арсен Аваков.

У Чернівецькій області на цілодобове чергування заступив санітарний вертоліт МВС для транспортування інфекційно хворих. За рейс може перевозити 4-6 хворих на відстань до 1200 км. Якщо ситуація загостриться, а лікарні будуть перенавантажені, область скористується цією перевагою, – зазначив міністр внутрішніх справ Арсен Аваков.

Голова Чернівецької ОДА Сергій Осачук підкреслив, що область відчувала підтримку Уряду впродовж всієї роботи по боротьбі з коронавірусною інфекцією. Зазначив, що завдяки взаємодії з громадянським суспільством взяли ситуацію під контроль і зупинили швидке поширення інфекції. Про це повідомляє пресслужба МВС. – пише promin.cv.ua.

Наразі з 19706 виявлених хворих на коронавірус в Україні — 2842 зафіксовано в Чернівецькій області. Це близько 14% від загальної цифри по країні. Сьогодні я особисто відвідаю лікарні визначені для лікування COVID-19. Перевіримо роботу закладів, стан забезпеченості їх усім необхідним для лікування хворих на коронавірус, поспілкуємося з медпрацівниками, — зазначив міністр охорони здоров’я Максим Степанов.

Західноукраїнський інформаційний портал PRESS-ЦЕНТР © 2014
21.05.2020

Back to top button
Facebook
Close