PRESS ЦЕНТР

У Чернівцях можуть запрацювати маршрутки, але по 10 гривень

У Чернівцях можуть запрацювати маршрутки, але по 10 гривень

 З 1 червня у Чернівцях можуть запустити маршрутні автобуси, але перевізники вийдуть на маршрут лише за вартості квитка в 10 гривень.

Як повідомив міський голова Олексій Каспрук у прямому ефірі в мережі Фейсбук, перевізники відмовляються возити людей по 5 гривень, кажуть, що їм це буде збитково. Мер зазначає, що після перерахунку, вартість перевезень в автобусах орієнтовно становить 9-10 гривень. Це питання винесли на виконком і завтра будуть обговорювати це рішення.

За словами Каспрука думки чернівчан розділились, деякі кажуть, що це дорого, а деякі згідні на таку ціну. Проте міський голова наголосив, що ніхто чернівчан не змушує користуватись маршрутками по 10 гривень.

Жодну людину ніхто не примушує користуватись цим громадським транспортом. Якщо ви вважаєте, що 10 гривень це дорого, ви можете не користуватись, а продовжити добиратись самостійно, як ви добираєтесь вже третій місяць, – зазначив мер

Опублікованим на сайті міськради проєктом рішення виконкому, передбачається з 1 червня до повного відновлення руху громадського транспорту організувати підвезення до роботи працюючої категорії населення за спеціальними проїзними і довідками з місця роботи за схемами руху автобусних маршрутів № № 3, 4, 6, 7, 8, 10, 10-А, 13, 15, 16, 17, 19, 21, 24, 27, 34, 37, які не дублюють тролейбусні маршрути.

При цьому встановити вартість з підвезення вказаної категорії пасажирів у зазначених автобусах у розмірі 10 гривень.

Західноукраїнський інформаційний портал PRESS-ЦЕНТР © 2014
26.05.2020

Back to top button
Facebook
Close