Львівський портал

Турецький хірург знову оперуватиме маленьких українців у Львові

Під час візиту до Львова у Західноукраїнський спеціалізований дитячий медичний центр турецький хірург Хакан Агір проконсультував приблизно пів сотні родин з усієї України. У черзі до лікаря були дітки від двох місяців. Про це повідомила пресслужба Львівської обласної військової адміністрації.

Турецький хірург проконсультував приблизно пів сотні родин з України. За перший день візиту відомому фахівцю вдалось проконсультувати родин з Києва, Івано-Франківська, Львівщини та інших регіонів.

«Ми оглянули пацієнтів із вродженими та набутими вадами голови та шиї, кінцівок, судинними аномаліями, складними післяопераційними рубцями – тобто, усе, що стосується пластичної, реконструктивної та мікрохірургії. Були пацієнти з онкологічними захворюваннями, яким рекомендовано оперативне лікування. Цього разу Хакан Агір перебуватиме у нашому Центрі три дні. І на цей візит ми уже запланували дев’ять об’ємних оперативних втручань, переважно це пластичні операції на обличчі. А також кілька менших маніпуляцій», – зазначив завідувач хірургічним відділенням ЗУСДМЦ Богдан Романишин.

Більшість пацієнтів потрапили на прийом до турецького професора вперше, за онлайн записом. Декількох з них він прооперує під час свого наступного візиту. Чимало батьків привели своїх діток на плановий огляд, після проведеного Хаканом Агіром оперативного втручання.

«Професор не припиняє допомагати українцям навіть після повернення у Туреччину. За участю наших лікарів Хакан Агір спостерігає за прооперованими пацієнтами, моніторить їхній стан через відео та фотоматеріали. Тобто, пацієнти отримують всебічну післяопераційну підтримку», – наголосив дитячий хірург лікарні Орест Лешневський.

Хакан Агір – професор пластичної, реконструктивної та естетичної хірургії, доктор медичних наук. Нагадуємо, що вже двічі він раніше приїжджав до Львова, де проводив безкоштовні консультації та пластичні операції для дітей.

Після короткого візиту у Львів, Хакан Агір планує поїздку у ще два міста України – Харків та Дніпро, де також консультуватиме та оперуватиме юних пацієнтів.

Дізнавайтеся першими найважливіші і найцікавіші новини Львова – підписуйтеся на наш Telegram-канал та на сторінку у Facebook.

Джерело: Інформаційна агенція «ЛЬВІВСЬКИЙ ПОРТАЛ»
2023-02-07 15:10:45