Україна і світ

Тричі намагався вкоротити віку: Ектор Хіменес-Браво про дитинство та стосунки з батьком

Ресторатор та суддя на шоу Мастер-шеф Ектор Хіменес-Браво зворушив сповіддю про складні стосунки з власним батьком, а також розповів про тиск у дитинстві, через який не хотілося жити.

Ектор Хіменес-Браво

Ектор Хіменес-Браво поділився своєю історією в рамках кампанії проти гендерних стереотипів, яку проводить телеканал СТБ у партнерстві з відділом сталого розвитку StarLightMedia. Героями проекту #Сильний стали 14 відомих чоловіків.

Ектора Хіменес-Браво розповів, що дитинство та юність не викликають у нього гарних спогадів.

– Наша сім’я була дуже релігійною, і в нас були певні правила. Але водночас здавалося, що всі ці правила були нерівними для всіх. Я був наймолодшим у родині, і від мене вимагали найбільше, – зазначив ресторатор.

За його словами, взірцем у родині був його на 14 років старший брат. Коли у хлопців ставалися конфлікти, то винним завжди робили Ектора. Батько карав майбутню зірку ляпасами, зокрема і через брата.

– Із сестрою ми ладнали краще, бо ми були ближчими. А мама завжди працювала на благо родини. Тато дуже часто не був з нами. Тобто чоловічого прикладу в моєму дитинстві не було. Мені дуже подобалося радіти життю, жартувати, сміятися. Я обожнював танці, я обожнював гратись. Але багато часу я проводив на самоті. Багато самотності було, – розповів Ектор Хіменес-Браво.

Щодо батька, то ресторатор зізнається, що з ним завжди були складні стосунки. Він зазначає, що, коли почав займатися кулінарією, то мріяв, аби батько визнав його досягнення. Проте з часом, коли кар’єра пішла вгору, Ектор про це забув та почав просто насолоджуватися життям.

– Ми з ним не спілкувалися років 20, напевно. І одного разу він зателефонував. Це було як сніг на голову. Після стількох років? Навіщо ти мені дзвониш? Він сказав, щоб попросити вибачення. Він визнав, що не був частиною мого життя і ніколи не цікавився мною. У той момент я подумав, що багато років про це мріяв, а зараз його голос змусив мене згадати всі ті речі, про які я хотів забути, – зізнався Ектор.

Причиною того були і знущання батька та брата у дитинстві. Вони постійно кепкували та глумилися над Ектором.

– Я певен, що жодна дитина у світі не повинна переживати такий психологічний тиск. Я дуже багато плакав, був у розпачі. Я не міг зрозуміти, чому це відбувається. Чому так багато тиску. Я тричі намагався накласти на себе руки, бо вже не хотів жити, – приголомшив Ектор Хіменес-Браво.

Ектор про сильного чоловіка

Сильний чоловік – це не той, хто б’є жінку.Він показує свої почуття і може сказати своїй другій половинці: Сьогодні вночі ти мені снилася. І це був неймовірний, казковий сон! І ми були закохані. Такі щасливі, як я мріяв. Сильний чоловік може залишатися вдома і готувати для дружини. І може допомагати дружині, яка працює, – зазначив Ектор Хіменес-Браво.


#Сильний

Телеканал СТБ у партнерстві з відділом сталого розвитку StarLightMedia проводять кампанію проти гендерно зумовлених стереотипів. У центрі проекту #Сильний відверта розмова про ідеального чоловіка нового часу. Кампанія стартувала 17 лютого.

Її героями стали Ектор Хіменес-Браво, Григорій Решетник, ведучий проєкту Один за всіх Сергій Костира; бізнесмен і продюсер гурту TVORCHI Петро Заставний; блогер і підприємець Ваня Кришталь; актор Тарас Цимбалюк; Холостяк-2021 Михайло Заливако, Микита Добринін, психолог Андрій Козінчук, шоумен Олександр Еллерт, бізнесмен Олексій Тригубенко, ведучий Андрій Рибак, ветеран війни Сергій Панков, поліцейський Сергій Багаліка.

Читайте останні новини України та світу на каналі  в Telegram

Джерело ФАКТИ. ICTV
2021-02-18 22:52:59

Back to top button