Львівський портал

Три тижні в реанімації: лікарі врятували львів’янина з відсутнім пульсом на стегнових артеріях

Медики клінічної лікарні швидкої медичної допомоги у Львові врятували життя 63-річному чоловіку, який поступив у важкому стані з болями в ногах та відсутнім пульсом на стегнових артеріях з обох боків. Про це Львівському порталу повідомили у пресслужбі мед закладу.

 

Пацієнту відразу встановили діагноз – гостра ішемія обох нижніх кінцівок, вихідний тромбоз аорти, мезинтеріальна ішемія та гостра ниркова недостатність. Окрім того, у нього був попередньо підтверджений синдром Леріша, тобто порушений кровотік у нижніх кінцівках.

Хворому провели складну операцію, а саме видалили тромб, який заважав поступати крові до судин кишківника та ниркових артерій, та спротезували аорто-стегнові сегменти, щоб відновити кровотік до ніг. Як відзначають у лікарні, у ранньому післяопераційному періоді пацієнта перевели в інтенсивну терапію, де проводили його стабілізацію і спостереження. Через набряк шиї йому провели трахіостомію, тобто зробили невеликий отвір на передній стінці трахеї, щоб підключити  апарат ШВЛ. Чоловік пробув три тижні в реанімації під постійним наглядом медиків. А після стабілізації стану його перевели у відділення Центру серця та судин.

Реклама партнерів

 

На сьогодні львів’янин почувається добре, та щасливий, що повернувся додому на своїх двох ногах.

Дізнавайтеся першими найважливіші і найцікавіші новини Львова – підписуйтеся на наш Telegram-канал та на сторінку у Facebook.

Читайте останні новини України та світу на каналі  в Telegram

Джерело: Інформаційна агенція «ЛЬВІВСЬКИЙ ПОРТАЛ»
2021-01-20 17:14:47

Back to top button