Україна і світ

Треба поставити крапку в російській агресії саме цього року: Зеленський про оборонні можливості

Кожен день невдач ворога на Бахмутському напрямку та загалом на Донбасі – це суттєве послаблення держави-агресора. Окупанти вже шість місяців переносять дату, коли очікують захоплення всього Донбасу.

Про це заявив президент України Володимир Зеленський у вечірньому відеозверненні 4 січня.


– Ось очікували до Нового року, а наші оборонці знову демонструють успіхи. Окупанти постійно збільшують свої сили на Донеччині, вони роблять це й зараз. І кожен такий день із нашими успіхами – це новий доказ божевілля самої ідеї нападати на Україну, – стверджує глава держави.

На думку Зеленського, якщо лише такі новини з фронту здатні повернути відчуття реальності всім у Росії, доведеться це максимально забезпечити.

– І треба розуміти, наскільки це складне й болісне завдання. Але інакше не можна. Терористи мають програти попри все, що вони пробують зробити для свого посилення. Треба поставити крапку в російській агресії саме цього року й не відкладати жодну з тих оборонних можливостей, які здатні пришвидшити поразку держави-терориста. Сучасна західна бронетехніка, танки західного зразка – це якраз одна з таких ключових можливостей, – наголошує президент України.

Джерело ФАКТИ. ICTV
2023-01-05 01:05:35