Україна і світ

ТРЦ, спортзали і транспорт: для червоної зони встановили низку обмежень

У червоній карантинній зоні встановили низку обмежень. В Україні в цю епідзону входять Тернопіль і Бережан Тернопільської області.

Відповідне рішення встановила Комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

– Заборонено посадка пасажирів у транспорт приміського, міжміського, внутрішньообласного та міжобласного сполучення (висадка можлива), прийом відвідувачів суб’єктами господарювання у сферах культури, кінотеатрів, закладів громадського харчування, ТРЦ, інших закладів розважальної діяльності, спортзалів, фітнес-центрів, – заявив міністр охорони здоров’я Максим Степанов.

Також під забороною торгове і побутове обслуговування населення. Однак це не стосується об’єктів торгівлі, які забезпечують людей продуктами харчування, паливом, засобами гігієни, ліками, ветеринарними препаратами, кормами, пестицидами, насінням та садовими матеріалами.

Можуть працювати заклади, які здійснюють банківську і страхову діяльність, медичну, ветеринарну практику, діяльність автозаправних комплексів, обслуговування і ремонт транспортних засобів, техобслуговування, діяльність з ремонту комп’ютерів. Крім того, працюватимуть компанії, які забезпечують поштовий зв’язок.

– Заборонено відвідування установ, які надають соціальні послуги, крім екстрених, – додав міністр.

Крім того, буде впроваджуватися особливий порядок роботи громадського транспорту та навчального процесу.

Поділ України на зони

До 31 жовтня в Україні діє адаптивний карантин, згідно з яким країну поділили на чотири зони – зелену, жовту, помаранчеву і червону.

Кожні два тижні їх оновлюють в залежності від епідемічної ситуації в регіонах. Для кожної зони діють свої обмеження та заборони.

Хочете отримувати цікаві новини найпершими? Підписуйтесь на нашу сторінку в Facebook

 

Хочете отримувати цікаві новини найпершими? Підписуйтесь на наш Telegram

Джерело ФАКТИ. ICTV
2020-09-24 20:51:06

Back to top button
Close