Україна і світ

Трамп заявив про наміри вилучити вейпи з продажу

В США від куріння електронних сигарет померли вже 6 чоловік, ще 450 захворіли

Джерело: 112.ua

Трамп заявив про наміри вилучити вейпи з продажу

Президент США Дональд Трамп спільно із своєю дружиною Меланією Трамп та міністром охорони здоров’я Алексом Азаром заявили, що планують вилучити з продажу вейпи у зв’язку із смертельними випадками від куріння ароматичних електронних сигарет. Про це повідомляє Reuters.

“Вейпінг став дуже великим бізнесом, наскільки я розумію, гігантським бізнесом за дуже короткий проміжок часу. Але ми не можемо дозволити людям хворіти, і ми не можемо підставляти молодь. І ми це чуємо. І тому перша леді за це взялася. У неї (нас) є син, прекрасний юнак. І вона дуже за це переживає. Вона це бачить, ми обидва про це читаємо. Багато людей про це читають. І люди вмирають через вейпи”, – коментує Трамп для “Голосу Америки”.

Новини за темою: У США від хвороби легенів помер чоловік, який використовував електронні сигарети

Американська медична асоціація закликає припинити використання електронних сигарет, так як це загрожує серйозним легеневим захворюванням.

Адміністрація контролю за продуктами харчування і медикаментами направила попередження найбільшому виробнику електронних сигарет компанії JUUL із звинувачуваннями JUUL в порушенні закону: поширенні необґрунтованих заяв про безпеку її продукції.

Новини за темою: У Києві чоловік постраждав від вибуху електронної сигарети

Нагадаємо, що за останній час в США від куріння вейпу померло вже 6 людей, ще 450 – захворіли. Наразі невідомо, що саме в цих сигаретах провокує негативні наслідки, але відомо, що багато із хворих використовували і своїх електронних сигаретах рідину з каннабіноїдними продуктами.

Джерело: www.112.ua

Facebook
Close