Україна і світ

Трамп в 2018 році говорив про залежність України від допомоги США, – ЗМІ

Президент США розмірковував з прихильниками, як довго Україна могла б протриматися в боротьбі з Росією без підтримки Америки
Президент Сполучених Штатів Америки Дональд Трамп на закритій зустрічі зі своїми прихильниками в 2018 році говорив про залежність України від військової допомоги Вашингтона. Про це повідомляє агентство Associated Press, у розпорядженні якого опинилася аудіозапис зустрічі.

На записі, яка нібито була зроблена під час зустрічі, зафіксований голос, схожий на голос Трампа. Президент США розмірковував з прихильниками, як довго Україна могла б протриматися в боротьбі з Росією без підтримки Вашингтона.

Крім того, журналісти стверджують, що на зустрічі були присутні бізнесмени Лев Парнас і Ігор Фруман, які виконували в Україні доручення особистого адвоката президента США Руді Джуліані. Трамп неодноразово заперечував знайомство з Парнасом і заявляв, що ніколи в житті з ним не спілкувався.

Зазначимо, що вчора на американському каналі ABC повідомили, що отримали аудіозапис, на якій чути, як нібито президент США Дональд Трамп просить звільнити тодішнього посла в Україні Марі Йованович.

Джерело: www.112.ua

Хочете отримувати цікаві новини найпершими? Підписуйтесь на наш Telegram

Теги
Back to top button
Facebook
Close