Україна і світ

Трамп прокоментував відкриття справи проти Джуліан: Соромно!

Трамп вбачає у справі проти свого адвоката “полювання на відьом” і ознаки змови

Джерело: 112.ua

Трамп прокоментував відкриття справи проти Джуліан: Соромно!

Президент США Дональд Трамп критично оцінив відкриття американською прокуратурою справи проти його особистого адвоката і колишнього мера Нью-Йорка Рудольфа Джуліані. Свою думку з цього приводу Трамп висловив у своєму Twitter.

Новини за темою: Зеленський вірить Трампу і сподівається на відсутність угоди США і РФ щодо України без її участі

“Так що тепер вони переслідують легендарного борця з криміналом” і найбільшого мера в історії Нью-Йорка Руді Джуліані. Іноді він може здатися трохи грубим, але він відмінний хлопець і прекрасний адвокат. Таке одностороннє полювання на відьом відбувається в США. Глибинна Держава. Соромно!”, – зазначив Трамп.

Варто зазначити, що термін “глибинна держава” в Сполучених Штатах використовується для опису теорії змови, яка передбачає, що в політичній системі США існують змова і кумівство, які являють собою приховане правління в рамках законно обраного уряду.

Новини за темою: Трамп: Зеленський підтвердив, що тиску не було – це має зупинити процедуру імпічменту

Нагадаємо, 12 жовтня стало відомо, що прокуратура США відкрила справу проти адвоката президента США Дональда Трампа Руді Джуліані.

Джуліані підозрюють у порушенні закону про лобізм. Прокуратура розслідує, чи намагався він домогтися відставки американського посла в Києві Марі Йованович, порушивши закон про запобігання іноземного впливу на політичні процеси в США. 

Також раніше повідомлялося, в США заарештували двох помічників адвоката Дональда Трампа Руді Джуліан, які допомагали йому вирішувати “українське питання”. Заарештованими виявилися бізнесмени з Флориди Лев Парнас і Ігор Фруман.

Джерело: www.112.ua

Close