Україна і світ

Тимчасові обмеження тривають: у Києві оновили графік відключення світла

3 листопада киянам продовжать планово відключати світло за попередньо узгодженими графіками.

Згідно з розкладом, опублікованим на сайті Yasno, світло вимикатимуть у середньому на 8-12 годин. Щодня буде до 2-3 відключень по 3-4 години.

Киян заспокоїли і наголосили, що світло не обов’язково вимикатимуть на 12 годин. Опубліковані три черги відключень не означають, що електроенергія буде відсутня протягом усіх часових проміжків.

Якщо енергосистема працюватиме коректно, відключення взагалі не застосовуватимуть.

Водночас у Yasno-online киян попередили, що аварійні відключення можуть застосовуватися в таких районах Києва (графік у них не діє):

  • Оболонь;
  • Виноградар;
  • Мінський масив;
  • Святошин;
  • Академмістечко;
  • Біличі;
  • Південна Борщагівка;
  • Поділ;
  • Куренівка.

Інтервали у графіку в окремих випадках можуть бути зрушені приблизно на 40 хв.

На сайті Yasno працює оновлений спрощений графік відключення світла в Києві.

Достатньо просто ввести адресу в рядок пошуку, після чого з’явиться час потенційного відключення електроенергії протягом дня і тижня.

Також графіки стабілізаційних відключень електроенергії можна переглянути на сайті ДТЕК за посиланням.

Світло в Україні відключають через значні руйнування енергетичної інфраструктури внаслідок російських атак. Зменшення споживання електроенергії допомагає мінімізувати навантаження на систему і, відповідно, швидше її полагодити.

Українців також просять економити електроенергію і вимикати всі зайві електроприлади з 7:00 до 23:00. Власників бізнесу закликали обмежити зовнішнє освітлення офісів, ресторанів і ТЦ.

Джерело ФАКТИ. ICTV
2022-11-03 09:34:39