Україна і світ

Тільки у нас убиті туалети, брудна постіль і дивний запах. З любов’ю, ваша “Укрзалізниця”!В день всіх закоханих дух свята витає в повітрі. Наш президент любить країну, дружину, і собаку. Міністри – свою роботу. А “Укрзалізниця”, судячи з нової аватарки в Фейсбуці, любить своїх пасажирів. Сьогодні для мене це дуже доречно.Біля мого вагона стоїть задубілий юнак у формі з фірмовим логотипом. Судячи з його серйозного лиця я розумію, що він любить свою роботу. А ще він любить палити і випускає мені в обличчя клуби диму. Він вибачається, нехай і нецензурно, і на душі стає тепло.

А ще у хлопця виявилося добре серце. Пасажира, який, мабуть, забув вдома квиток, він покликав на коротку розмову в тамбур, а після цього чуйно запросив сісти навпроти мене.

В дорозі я люблю спостерігати за каламутним видом з вікна. Українські пейзажі кидають мене в тремтіння. Деякі пасажири кажуть, що це через холод, але я не слухаю цю буржуазію. Я вдихаю романтичний аромат ковбаси, який моментально змішується з запахом шкарпеток сусіда зверху і перегаром сусіда навпроти.

Чи то від запахів, чи від святкових емоцій паморочиться голова, і я вирушаю у вбиральню. Замість унітазу тут дірка в підлозі, і кілька разів моя голова ніжно притуляється до стіни навпроти. Але я не проти, адже основні догмати буддизму мені не чужі. Нехай вода з-під крана трохи жовтувата, зате туалетний папір все ще на місці. А це означає, що все у мене буде добре.

З трохи брудних, обшарпаних і пом’ятих, але таких рідних українських вагонів, ми з іншими пасажирами (за час шляху стали теж стали трохи брудними і пом’ятими – куди без цього) вивалюємося з гордо піднятими головами. Поїзд затримався, але я не засмучуюсь, адже наш міністр інфраструктури теж дуже любить “Укрзалізницю”. Він каже, що скоро час у дорозі скоротиться в чотири рази. Не може ж він обманювати!

Я з посмішкою ступаю на тротуар, тріумфально всипаний обгортками. Бите скло виблискує на сонці. У мене гарний настрій, і нічого сьогодні не може його зіпсувати, адже я люблю “Укрзалізницю”! А “Укрзалізниця” любить мене.

Ганна Пєшкова

Редакція може не погоджуватися з думкою автора. Якщо ви хочете написати в рубрику “Думка”, ознайомтеся з правилами публікацій і пишіть на [email protected]

Джерело: www.112.ua

Хочете отримувати цікаві новини найпершими? Підписуйтесь на наш Telegram

Теги
Back to top button
Facebook
Close