PRESS ЦЕНТР

Тернопільщина вкотре потрапила до «червоної» зони

Тернопільщина вкотре потрапила до «червоної» зони

З 28 вересня міста Тернопіль та Бережани Тернопільської області будуть у "червоній" карантинній зоні.

Таке рішення прийняли сьогодні на позачерговому засіданні Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

Нове епідемічне зонування почне діяти з 00 годин 00 хвилин 28 вересня.

До помаранчевої зони потрапили: міста Кременець та Чортків, Бережанський, Борщівський, Бучацький, Гусятинський, Заліщицький, Збаразький, Зборівський, Козівський, Кременецький, Лановецький, Монастирський, Підволочиський, Підгаєцький, Теребовлянський, Тернопільський, Чортківський та Шумський райони.

Нагадаємо, що у регіонах "червоної" карантинної зони забороняється посадка пасажирів у транспорт приміського, міжміського, внутрішньообласного та міжобласного сполучення.

Крім цього, у населених пунктах червоної зони тимчасово зупиняють роботу закладів культури, кінотеатрів, ресторанів, кафе, торговельно-розважальних центрів, спортивних залів, фітнес-центрів, а також закладів торговельного і побутового обслуговування.

Також обмеження діють на відвідування установ і закладів, які надають соціальні та реабілітаційні послуги людям, що перебувають у складних життєвих обставинах, крім установ і закладів, які надають соціальні послуги екстрено, центрів обліку бездомних осіб та мобільних бригад соціально-психологічної допомоги.

Хочете отримувати цікаві новини найпершими? Підписуйтесь на нашу сторінку в Facebook

 

Хочете отримувати цікаві новини найпершими? Підписуйтесь на наш Telegram

Західноукраїнський інформаційний портал PRESS-ЦЕНТР © 2014
25.09.2020

Back to top button
Close