Львівський портал

Територія довкола психлікарні на Кульпарківській стане заповідною зоною

Територію довкола Львівської обласної психлікарні на вул. Кульпарківській визнають об’єктом природно-заповідного фонду. Відповідну ухвалу 25 березня прийняла сесія Львівської міської ради.

Так, мерія надала свою згоду на створення ще одного об’єкта природно-заповідного фонду. Ним стане територія площею 16,3 га довкола корпусів психлікарні на вул. Кульпарківській, 95.

Таким чином у Львові офіційно з’явиться ще один новий парк, він офіційно називатиметься «Кульпарків» й матиме статус пам’ятки садово-паркового мистецтва місцевого значення, якого дотепер ця територія не мала.

Такий статус унеможливить будь-які роботи, зокрема й будівельні, на території парку.

Парк «Кульпарків» утворюватимуть три земельні ділянки, одна із яких – це вже створений парк, який обслуговує Франківська райадміністрація, друга ділянка є у державній власності, а третя – в комунальній власності області. При формуванні території об’єкта земельних ділянок у користувачів не вилучатимуть.

Зазначимо, що заповідною зоною територію довкола психлікарні має ще визнати сесія Львівської облради.

Нагадаємо, влітку 2019 року у Львові розгорівся скандал довкола Кульпаркова. Тоді міська рада і керівництво психлікарні не могли поділити землю. Детальніше читайте за цим посиланням.

Дізнавайтеся першими найважливіші і найцікавіші новини Львова – підписуйтеся на наш Telegram-канал та на сторінку у Facebook.

Джерело: Інформаційна агенція «ЛЬВІВСЬКИЙ ПОРТАЛ»
2021-03-26 15:06:45

Back to top button