Україна і світ

Тепер українською: Дорофєєва представила нову версію raznotsvetnaya

Співачка Надя Дорофєєва випустила перший трек з україномовного альбому – різнокольорова. Це перероблений трек raznotsvetnaya, який був випущений до війни та зібрав понад 5 млн переглядів на YouTube.


Нова пісня стане частиною альбому, в якому наголоситься на цій пісні, створеній до війни. Тепер робота виконана українською мовою, і набула нових сенсів.

Пісню raznotsvetnaya не просто переклали та змінили назву на різнокольорова – в кінці червня Дорофєєва оголосила конкурс на кращу адаптацію треку, і цю версію було обрано з майже 1 700 варіантів.

– Я була приємно вражена такою великою кількістю текстів! Попри те, що багато хто схитрив і просто переклав оригінальний текст, були дійсно цікаві адаптації. Я вибрала цю версію, тому що вона ідеально передає сенс і ритм пісні raznotsvetnaya, – поділилася своїми враженнями Надя.

Автором кращої адаптації стала вінничанка Катерина Медведєва, яка мешкає у США. Заради цього конкурсу вона повернулася до написання пісень.

Артистка постійно робить крок у бік української мови – нещодавно Надя Дорофєєва почала читати вголос, щоб стежити за своєю вимовою. Цей спосіб справді працює, і його зірка радить тим, хто хоче покращити володіння рідною мовою.


Надя Дорофеева
Джерело ФАКТИ. ICTV
2022-08-05 11:44:43

Back to top button