Тариф на електрику в Україні не зміниться до кінця жовтня

Кабінет Міністрів України продовжив дію пільгового тарифу на електроенергію для населення до кінця жовтня 2026 року. Про це Львівському порталу повідомили у Міністерстві енергетики.
Згідно з рішенням тарифи на електроенергію для населення не зміняться до кінця жовтня. До цього часу українці й надалі платитимуть 4,32 грн за кВт/год.
Також до кінця жовтня зберігається пільговий тариф 2,64 грн за кВт/год для будинків з електроопаленням. Як відомо, оплата за обсяг споживання до 2 000 кВт/год на місяць становить 2,64 грн за кВт/год, а за споживання більше від цього ліміту – 4,32 грн за кВт/год.
Нагадаємо, тарифи на електроенергію для українців підняли майже вдвічі влітку 2024 року – до 4,32 грн за кВт/год.
Відтоді уряд тримає цю ціну для населення. Востаннє Кабмін це робив торік у жовтні, рішення діяло до 30 квітня 2026 року.
Фото: zhzh.com.ua
Джерело: Інформаційна агенція «ЛЬВІВСЬКИЙ ПОРТАЛ»
2026-04-30 12:16:00





























