Україна і світ

Суперечить регламенту: Разумков спростував можливість своєї відставки в найближчі дні

Спікер Верховної Ради України Дмитро Разумков заявив, що відкликання його з посади має відбуватися чітко за регламентом.

Про це він повідомив сьогодні на засіданні погоджувальної ради депутатських фракцій і груп.

Разумков уточнив, що видав два пакети підписних листів – на прохання фракції Слуга народу та її голови Давида Арахамії.

Водночас спікер ВР спростував чутки, що питання щодо його відставки може розглядатися в залі засідань уже найближчими днями.

– Підписні листи на прохання спочатку фракції, а потім народного депутата Арахамії були видані в той самий день. Аж два пакети, щоб усім вистачило, ну щоб “навєрняка”. Я бачу в ЗМІ інформацію про те, що голосування може відбутися у вівторок, середу. Хотів би всім нагадати, що ми живемо з вами за регламентом. І процедури, в тому числі і відкликання з посади голови Верховної Ради, відбуватимуться за регламентом. Інакшого не буде, – наголосив Разумков.

За словами політика, поки він займає посаду голови Верховної Ради, у стінах парламенту все відбуватиметься згідно із законом.

– Поки я голова Верховної Ради, тут буде працювати закон. Потім що буде – подивимося. Можливо, будемо робити так, як це відбувалось у позаминулий четвер (коли нардепи розглядали так званий закон про олігархів, – Ред.). Але поки що регламент і Конституція будуть працювати і в стінах ВР, і за її межами, – зазначив Разумков.

Новина оновлюється…

 

Джерело ФАКТИ. ICTV
2021-10-04 15:07:15

Back to top button