Львівський портал

Стало відомо, у скільки обійдеться Президентський університет для «людей майбутнього»

Міністр освіти та науки Сергій Шкарлет заявив, що створення Президентського університету, де готуватимуть «людей майбутнього», за три роки обійдеться у 7,2 мільярда гривень. Про це міністр розповів на брифінгу у межах форуму «Україна 30. Освіта і наука», передає Укрінформ.

«В цілому техніко-економічне обґрунтування досконало ще не розроблялося, але оцей концепт разом з первинно необхідною кількістю обладнання під ті чи інші цілі, які поставлені по шести стратегічних освітніх напрямах, сам університет – це 6,7 млрд грн на три роки, це нове будівництво. Але разом із підготовкою, разом із проєктним офісом, разом із проєктно-кошторисною документацією – це 7,2 мільярда гривень на три роки», – зазначив Шкарлет.

Він додав, що для вступу в університет ЗНО буде враховуватися, але також зі вступниками проводитимуться співбесіди: «Відбір відбуватиметься в 4 етапи, ЗНО – це лише допуск, після цього – детальні співбесіди щодо можливості цієї людини працювати і генерувати нові знання».

За словами міністра, максимальна кількість людей по кожному з напрямків підготовки – 20 осіб.

Президент Володимир Зеленський вже підписав указ про створення такого університету. Планується, що він запрацює із 2023 році. Тут навчатимуть ІТ, кібербезпеці, нано- та аеротехнологіям, глобалізації та міжнародним комунікаціям.Дізнавайтеся першими найважливіші і найцікавіші новини Львова – підписуйтеся на наш Telegram-канал та на сторінку у Facebook.

Джерело: Інформаційна агенція «ЛЬВІВСЬКИЙ ПОРТАЛ»
2021-06-01 12:30:42

Back to top button