Україна і світ

США закликали Росію припинити порушення в Криму і повернути його Україні

Місія США при ООН закликала Російську Федерацію негайно припинити порушення в окупованому Криму, звільнити всіх несправедливо ув’язнених українців та повернути Україні повний контроль над півостровом.

Також у місії зазначили, що російська окупація серйозно підірвала основні свободи вираження поглядів, асоціацій, релігії чи переконань та мирних зібрань, змусивши багатьох втекти.

 – Ми підтримуємо народ Криму, громадянське суспільство та правозахисників, які працюють над захистом цих прав, – повідомили представники місії.

Окрім того, місія США при ООН розповіла, що пишається співфінансуванням та голосуванням за резолюцію щодо ситуації з правами людини в Криму. За їхніми словами, ситуація там залишається жахливою, оскільки російська окупаційна влада застосовує силу та залякування для придушення інакомислення та опозиції.

Крим

Росія звинуватила кримчан у проблемах з водопостачанням на півострові. Віце-прем’єр Російської Федерації Марат Хуснуллін заявив, що для контролю та перевірок несанкціонованих підключень до водопроводу в Криму можуть залучити правоохоронців.

У жовтні прес-секретар президента Росії Дмитро Пєсков повідомив, що ситуація в Криму з водою критична.

Водночас представник Кремля зазначив, що Росія здатна самостійно забезпечити Крим водопостачанням, щоб потім не залежати від України.

Читайте останні новини України та світу на каналі  в Telegram

Джерело ФАКТИ. ICTV
2020-11-20 12:48:53

Back to top button