Львівський портал

США офіційно підтвердили, що передали Києву перелік «пріоритетних реформ»

1

Сполучені Штати офіційно підтвердили, що надіслали на розгляд Києва та міжнародних донорів перелік «пріоритетних реформ», про що спершу повідомила Українська правда з посиланням на свої джерела. Про це повідомляє Європейська правда.

Посольство підтвердило, що США запропонували список «пріоритетних реформ» для України для подальшого обговорення.

«У рамках триваючого діалогу з Україною і сторонами, зацікавленими у майбутньому її успіху, США надали запропонований перелік пріоритетних реформ для обговорення та зворотного зв’язку у рамках Координаційної платформи донорів у Брюсселі.

Список наданий як основа для консультацій з українською владою і ключовими партнерами як складова нашої триваючої підтримки для України і її зусиль для інтеграції у Європу – мети, яку США рішуче підтримують», – зазначають у заяві.

Як пояснюють, метою цього листа є визначити пріоритети і узгодити роботу над реформами між Україною і ключовими зацікавленими сторонами.

«Як зазначив президент Байден під час зустрічі з президентом Зеленським у Білому домі, “так само як ми налаштовані допомагати українцям захищатися зараз, ми готові допомагати їм відновлюватися і відбудовуватися для подальшого життя, у тому числі підтримувати реформи для боротьби з корупцією, створювати середовище, де бізнес може процвітати і куди американський та європейський бізнес захоче інвестувати», – додають у заяві.

Нагадаємо, що заступник радника Білого дому з національної безпеки з питань міжнародної економіки Майк Пайл відправив на адресу Координаційної платформи донорів лист із переліком реформ, які повинна зробити Україна для продовження надання їй військової допомоги.

Хочете отримувати цікаві новини найпершими? Підписуйтесь на наш Telegram

Дізнавайтеся першими найважливіші і найцікавіші новини Львова – підписуйтеся на наш Telegram-канал та на сторінку у Facebook.

Джерело: Інформаційна агенція «ЛЬВІВСЬКИЙ ПОРТАЛ»
2023-09-26 11:52:02

Магазин автозапчастини AvtoBot м.Ніжин