Україна і світ

США евакуювали з круїзного лайнера Diamond Princess 338 своїх громадян, у 14 виявлено коронавірус

Ще 200 громадян США перебувають у Камбоджі, причому 92 з них – на борту іншого круїзного судна, Westerdam, на якому також зафіксовано смертельний вірусВлада США здійснила евакуацію 338 своїх громадян з круїзного лайнера Diamond Princess, серед яких 14 осіб виявилися зараженими коронавірусом. Про це повідомляє Reuters.

Після того, як два чартерних рейси доставили американців на батьківщину, вони були відправлені на військові бази США, де пробудуть на карантині протягом двох тижнів. До цього на борту лайнера вони також перебували на карантині 14 днів.

Серед тих, хто був повернутий додому до США, було 14 осіб з позитивним тестом на швидко поширюваний вірус, по сім на кожному літаку. На круїзному лайнері Diamond Princess знаходиться найбільша група заражених коронавірусом за межами Китаю – з 3700 пасажирів інфіковано понад 400 чоловік.

За словами чиновників Держдепартаменту, ще 60 американців залишилися в Японії для моніторингу.

Ще 200 громадян США перебувають у Камбоджі, причому 92 з них – на борту іншого круїзного судна, Westerdam, на якому також зафіксовано смертельний вірус.

Нагадаємо, вранці, 17 лютого повідомлялося, що число загиблих в світі складало 1770 осіб, причому переважна більшість таких смертей припадає на материковий Китай.

Джерело: www.112.ua

Хочете отримувати цікаві новини найпершими? Підписуйтесь на наш Telegram

Теги
Back to top button
Facebook
Close