Україна і світ

Справедлива відповідь за атаки по Костянтинівці та багатьох інших містах: Зеленський про удари по позиціях РФ

Українські бійці завдають потужних ударів російським окупантам у відповідь на терор. Вони вираховують позиції ворога, з яких РФ б’є по українських містах. Кожна знищена позиція терористів – це врятовані життя наших людей.

Про це заявив президент України Володимир Зеленський у відеозверненні за 24 березня 2023 року.

– Я дякую і Збройним Силам, і розвідці, і воїнам Служби безпеки – кожному і кожній, хто долучається до виконання цього завдання… До справедливої вогневої відповіді саме тим, хто є джерелом терору, – наголосив глава держави.

Президент відзначив українських бійців, які за минулу добу дали найкращий результат, зокрема, на Донецькому та Запорізькому напрямках.

Зараз дивляться

– Передусім на Донеччині. Славетна 72 окрема механізована бригада імені Чорних Запорожців – дякую вам, хлопці! Морпіхи 36 бригади – молодці! 55 окрема артилерійська бригада Запорізька Січ – дякую вам, воїни, за незмінну влучність, за справжній військовий гарт! Морпіхи тридцятьпʼятки та 79 бригада ДШВ – дякую вам! Запорізький напрямок: 44 артилерійська бригада імені гетьмана Данила Апостола – теж дякую за влучність, – зазначив президент України.

Джерело ФАКТИ. ICTV
2023-03-24 22:13:41

Магазин автозапчастини AvtoBot м.Ніжин