Україна і світ

Справа MH17: Нідерланди продовжать роботу над притягненням рф до відповідальності — Марк Рютте

Нідерланди продовжуватимуть докладати зусиль щодо притягнення росії до відповідальності за збиття пасажирського літака рейсу MH17.

Про це повідомив прем’єр-міністр Нідерландів Марк Рютте у Твіттері.

«Ми не зупинимось. З 2014 року ми дуже добре знайомі з обструкцією, неправдою та несправедливістю з боку росії та її президента путіна. Ми продовжуватимемо закликати російську федерацію до відповідальності за її роль у цій трагедії. Нідерландська держава, як і раніше, віддана міжнародним процесам, які вона розпочала для встановлення істини та досягнення справедливості та відповідальності», — написав Марк Рютте.

Він також зазначив, що 17 листопада минулого року троє осіб були визнані винними у збитті літака рейсу MH17 та вбивстві 298 людей, їх засуджено до довічного ув’язнення.

Розслідування продовжилося після суду, прокуратура та міжнародна спільна слідча група (JIT) представили останні висновки розслідування. І хоча ці знахідки були значними, спільна слідча група оголосила, що наразі недостатньо доказів, щоб призвести до нових судових переслідувань.

Марк Рютте додав, що сьогоднішня оприлюднена інформація JIT не означає закінчення процесу. Розслідування буде відновлено, коли з’являться будь-які нові відповідні дані.


Джерело: Інформаційне агентство АрміяInform
2023-02-09 09:43:12